קייטנת תכנות מהבית כיתות ג-ד

פעם ראשונה באתר ? צפו בסרטון שלנו

למה תכנות?

קייטנת התכנות לכיתות ג-ד מזמינה את ילדיכם להתחבר לכיתה מהמחשב, לפגוש מדריך מנוסה וקבוצה קטנה של חברים מהבית, וליצור משחקים, סרטונים וסיפורים תוך כדי לימוד יסודות התכנות, כך שאין צורך בידע קודם.

במהלך הקייטנה ילדיכם ילמדו את יסודות התכנות בעזרת סקראץ', שפת תכנות שמשתמשת בכלים ויזואליים כמו רקע, תמונות ואנימציה כדי להסביר מושגים מורכבים באופן פשוט ואינטואיטיבי לכל ילד. הם ייצרו משחקים כיפיים על ידי גרירה של ""בלוקים"" (שורות קוד מובנות) וצירופם בסביבת העבודה שלהם. שיטה זו מאפשרת הבנה והטמעה של הלוגיקה הייחודית לתכנות.

עיקרי התכנית
 • רמה
  מתחילים
 • מספר מפגשים
  10 מפגשים
 • משך מפגש
  שעתיים
 • כיתה
  ג-ד
 • שפה
  עברית
 • מיקום
  שיעורים אונליין
 • דמי רישום לקייטנה - €80
  זיכוי מלא, כולל שיעור ניסיון
  ההרשמה מתחילה בתקופת ניסיון בזיכוי מלא. ניתן לקבל החזר מלא של דמי הרישום במהלך תקופת הניסיון (היום הראשון של הקייטנה).
  לאחר מכן 350 ש"ח כל חודש במשך 4 חודשים
  התשלומים החודשיים מתחילים לאחר תום תקופת הניסיון
  בתום תקופת הניסיון אמצעי התשלום הנבחר יחוייב כל חודש במשך 4 חודשים.
 • הירשמו עכשיו

הירשמו עכשיו וקבלו שיעור ניסיון!

ניתן לקבל החזר מלא על כל הקייטנות. דמי הרישום שלך על סך- €80 ניתנים לזיכוי מלא במהלך תקופת הניסיון וכוללים שיעור ניסיון.

התלמידים שלנו אוהבים ללמוד בטקי יוני. לכן אנחנו מאמינים באיכות הקייטנות ומאפשרים זיכוי מלא. לאחר תקופת הניסיון ייגבה תשלום חודשי על סך- €90 במשך 4 חודשים.

*אם מערכת החינוך תשוב לפעילות בזמן הקייטנה, יינתן זיכוי על המפגשים שלא ייערכו לאור החזרה ללימודים.

רוצה לדבר עם אחד מיועצינו?

השאר פרטיך כאן או התקשר אלינו 03-7554100

ילדים מספרים

ילדים נהנים ללמוד אונליין, ליצור ולהמציא אתנו. אל תסמכו עלינו, הקשיבו לחוויית הלימוד שלהם!

ליאל, בת 11 פיתוח אפליקציות לילדים

תכנית הלימודים

התלמידים יחוו הכרות עם סביבת הפיתוח. הם יתחילו ביצירת סיפורים עם דמות יחידה, ויתקדמו בהדרגה לתכנות מתקדם של משחקים המשלבים מספר דמויות, פקודות וכלי עיצוב.

סביבת הפיתוח

מה זה סקראץ'?

מה זה סקראץ'?

סקראץ' היא סביבת פיתוח המאפשרת לילדים ליצור אנימציה, משחקים ומוזיקה על ידי גרירה של "בלוקים" שהם בעצם יחידות קוד מובנות. בזכות המספר הרב של הדמויות, הרקע המתחלף וכלי העיצוב המגוונים, סקראץ' מעודדת ילדים ליצור פרויקטים אישיים, לשתף אותם, ולדבר עליהם עם חברים בקהילת הרשת של סקראץ'.

פרויקטים

הסיפור על פיקו וטרה

הסיפור על פיקו וטרה התלמידים ייצרו סיפור אינטראקטיבי המשלב מספר מסכים, אירועים ותנועות מתוזמנות. כדי ליצור את הסיפור שלהם התלמידים יחוו הכרות עם הצירים x-y , ילמדו כיצד לגרום לדמות לזוז ולהסתובב, כיצד ליצור אירוע, להחליף רקע ולתזמן את הפקודות השונות.

תפוס ת'תולעת

תפוס ת'תולעת התלמידים ייצרו משחק המשלב מושגי תכנות מתקדמים כגון: לולאות, תנאים ומשתנים. הם יעמידו דמויות על הבמה על ידי שימוש בצירי x-y, וייצרו מסך פתיחה למשחק.

מרוץ מכוניות

מרוץ מכוניות התלמידים ייצרו משחק מתקדם על ידי שימוש בכל הכלים שנלמדו כגון: כלי עיצוב בסקראץ', תנאים, משתנים, חיישנים ועוד.

חידון בחשבון

חידון בחשבון ביחידה זו התלמידים יעבדו על פרויקט המשלב שאילת שאלות אקראיות, קבלת מידע ממשתמש והנפשת דמויות.

פרויקט סיום

פרויקט סיום התלמידים יתכנתו תסריט מלא לדמות המורכבת משתי דמויות, במקרה זה הדמות היא טנק המורכב משני חלקים. האתגר המרכזי בפרויקט הוא תכנות הטנק על ידי תיאום התנועה והכיוון של שני חלקיו.

המדריכים שלנו

המדריכים שלנו בעלי ניסיון רב בהוראת תכנות לילדים. הם מנחים את הכיתה הווירטואלית, מעודדים השתתפות ושמחים לענות על כל שאלה.

ד"ר אורן צוקרמן

איך זה עובד?

Tekkie Uni מתמחה בהנחיית כיתות לימוד אונליין בזמן אמת בעזרת מדריך מנוסה, נוכח וקשוב, ובשילוב טכנולוגיה המאפשרת למידה משותפת. אנחנו מאמינים שעם קצת עזרה כל מי שרוצה ללמוד – יכול!

 • למידה משותפת

  השאלה היא לא מה לומדים אלא עם מי. זו הסיבה שאנחנו משתמשים בתכנת מפגשי וידאו המאפשרת לקבוצה קטנה של תלמידים להכיר אחד את השני ואת המדריך שלהם. המדריך משתמש באופציית שיתוף מסכים, כך שכל התלמידים יכולים לראות מה הוא עושה על שולחן העבודה שלו. התלמידים יכולים להשתתף בשיעור על ידי שימוש במיקרופון או בצ'אט.
 • עזרה ותגבור

  הלמידה ממשיכה גם אחרי השיעור! כל כיתה פותחת קבוצת ווטסאפ, שבה ניתן לשאול שאלות, ולשוחח עם המורה והחברים החדשים. מלבד הקבוצה יש לנו גם פורום אונליין שמנוהל על ידי מורה, וגם שם ניתן לפתוח דיון לימודי לאחר השיעור ולקבל עזרה בכל שעה.
 • שעות טיסה

  התלמידים לומדים דרך עשייה, ועובדים על הפרויקטים האישיים שלהם בסביבה כיפית, שבה אנחנו לא מציגים את התשובות אלא מחפשים אותן יחד.

מעוניינים בקייטנת תכנות מהבית?

היועצים שלנו ישמחו לענות לכל שאלותיכם, לחצו מטה והשאירו את פרטיכם.

רוצים עוד?

אנחנו מציעים שלל תכניות נוספות

להתחיל מסקראץ'
להתחיל מסקראץ'
 • עיצוב משחקים
 • יסודות התכנות
 • חשיבה אנליטית

סביבת הפיתוח סקראץ', מאפשרת לילדים ללמוד את דרך החשיבה של המתכנת ללא הצורך בהתמודדות עם כתיבת שורות פקודה מורכבות. את הפקודות גוררים ומחברים כמו לגו ונשארים עם החופש ללמוד, להבין, ליצור וליהנות.

עמוד הקורס
פיתוח אפליקציות לילדים
פיתוח אפליקציות לילדים
 • חשיבה יצירתית
 • תכנות
 • חשיבה חדשנית

ילדים יפתחו אפליקציות ומשחקים לסמארטפון, יכתבו קוד מהשיעורים הראשונים ויעשו את צעדיהם הראשונים כיוצרים דיגיטליים.

עמוד הקורס
קורס רובוטיקה לילדים
רובוטיקה לילדים
 • תכנות בג'אווה
 • פתרון מבוכים
 • עמידה באתגרים

במהלך התכנית הילדים יתוודעו ליסודות הפיזיקה והמכניקה הכרוכים בתכנות רובוט וילמדו להכיר מבפנים את מי שיהפוך בעתיד הלא רחוק לידידו הטוב של האדם.

עמוד הקורס