הכירו את הצוות של טקי יוני

כשמדובר על לימוד מובנה ונכון לילדים,מדריך טוב עושה את כל ההבדל.
המדריכים שלנו לתכנות נבחרו על פי המיומנויות שלהם בכיתה ואהבתם להוראה.

זהר ויסמן

זהר ויסמן

מאז ילדות זהר נכנס לעולם המחשבים וגם כן מוזיקה.התחיל עם תכנות מחשבים בגיל 12 וכבר בגיל 16 הקים אתרי אינטרנט של עצמו, בגיל 18 גויס לצבא להיות מדריך מחשבים ביחידת ממר"מ.
לאחר מכן עבד זהר ב IBM וג'ון ברייס כמדריך מחשבים ומערכות מידע עד שהקים חברה עצמאית להדרכת מקצועות ייחודים במחשב, כגון: בניית אתרי אינטרנט, הפקת מוזיקה במחשב, צילום וידאו ועריכה.
בעקבות האהבה למוזיקה וגם כן תוכנות מחשב, זהר למד הנסדת קול במכללת ספיר, עכשיו עובד עם הפקות של סרטים (ישראליים וגם כן אפילו עבד עם הפקה מהוליווד ומקווה לעוד בעתיד) בעל אולפן ביתי להקלטה והפקה של מוזיקה, מלחין פסקול לסרטים ובנוסף מדריך סאונד במכללה אקדמאית בחוג לתקשורת צילומית.
זהר תמיד אוהב ללמוד דברים חדשים, ללמד את מה שהוא כבר יודע - לנגן , להפיק מוזיקה וליצור וידאו ואומנות.
קורס יוטיוברים
אודות הקורס

קורס היוטיוברים מיועד לילדים בכיתות ה - ח הרוצים להכיר את עולם התכנון, הצילום וההפקה של סרטונים ליו-טיוב. תיעוד, צילום ושיתוף ברשתות חברתיות הפכו לפעילות יומיומית אוניברסאלית אבל מה בין שיתוף לביטוי אישי ואומנותי? קורס היוטיוברים משלב בין חלומו של כל ילד ליצור סרטונים ליו-טיוב ואולי אפילו להפוך ליו-טיובר, לבין רצון ההורים לעודד התפתחות בריאה ומעבר הדרגתי מצריכה ליצירה ברשת. הקורס מעניק לילדים כלים להבעה ולביטוי אומנותי, שמפתחים מערך יכולות עשיר ובריא להתמודדות עם העולם הרגשי והנפשי של כל ילד. בסיום הקורס יהיו לילדים הכלים הדרושים על מנת להפוך את העיסוק היומיומי בצילום ושיתוף לכלי אומנותי של ביטוי, הבעה וגיבוש אמירה ייחודית, שיכולה להשפיע ואפילו להכתיב אופנה ודעת קהל.

עוד על הקורס
חזרה לעמוד המדריכים