מתנת הטכנולוגיה והחדשנות

אנחנו מאמינים שכולם צריכים הבנה בסיסית בתכנות.
התלמידים שלנו יוצרים אפליקציות משלהם, לומדים שיטות עבודה מובילות
ומכירים חברים חדשים שחולקים את אותם תחומי עניין.

המרכז לפיתוח
מנהיגות טכנולוגית

מאז היווסדו, בשנת 2011, ועד היום, עוסק המרכז לפיתוח מנהיגות טכנולוגית בפיתוח ובהוראה של חוגים לילדים / חוגים לנוער עם תכניות לימודים ייחודיות. התוכניות שלנו מקנות למשתתפים בהן ‬כלים, ‬ערכים‭ ‬ותכונות‭ ‬המזוהים עם מנהיגים טכנולוגיים. תוכניות הלימוד המפותחות במרכז הן פועל יוצא של חשיבה יחודית ותפיסות חדשניות בהעברת מסרים, חינוך והכשרת ילדים ובני נוער. השילוב של החשיבה הנהוגה בעולם ההייטק הישראלי עם גישות חינוכיות מקוריות מאפשר לנו להציע לילדים ולבני נוער תכניות מדויקות התפורות לצרכיהם. אנו דוגלים במתן סביבה לימודית איכותית לילדים הבוחרים ללמוד איתנו ומעמידים לרשותם את מיטב כלי היצירה והעבודה. סביבות הפיתוח, המסרים והתוכן המועברים לילדים נבחרים בקפידה.

התכניות

התכניות לפיתוח מנהיגות טכנולוגית מורכבות משני ערוצי לימוד עיקריים: לימודי תכנות ורכישת כלים לפיתוח חשיבה המצאתית. מפגשי התכנות כוללים לימוד עיוני של חומר חדש ותרגילים בשלוש רמות ידע וארבע קבוצות גיל. בסוף התכנית המשתתפים ידעו להמציא, לתכנן ולתכנת לאייפון ולאנדרואיד. כמו כן, ידעו הילדים ליישם על התוכנה שלהם את יסודות העיצוב, ידעו איך מציגים את התוכנה בפני קהל וכן להתקינה על המכשיר החכם שברשותם.

 • מדריכים מנחים
  את השיעורים

  אנחנו מאמינים שהמדריכים חשובים ביותר. אנחנו עובדים עם מדריכים מנוסים ומומחי חינוך מכל הארץ.
 • למידה מבוססת
  פרויקטים

  תכנות הוא כלי לביטוי יצירתיות. אנחנו מלמדים את הילדים איך לבנות אפליקציות שחשובות להם ואיך להוביל פרויקט מא' עד ת'.
 • עבודת
  צוות

  מחויבות אישית למאמץ קבוצתי היא מה שיוצרת עבודת צוות אמיתית. אנחנו מעודדים עבודת צוות במהלך השיעורים וגם לאחר שהם מסתיימים.

חברת eTeacher והמרכז

החיבור העסקי בין חברת eTeacher לבין המרכז לפיתוח מנהיגות טכנולוגית הוא חיבור טבעי שנועד לקרות. בשנת 2015, יריב בן נון, מנכ"ל ומייסד חברת eTeacher מחפש עבור בנו, אורי, חוג תכנות לבני נוער. מחיפוש ברשת, נחשף יריב לתוכנית של המרכז לפיתוח מנהיגות טכנולוגית ומחליט לרשום את בנו לתוכנית. יריב מספר על התוכנית לבעז, אחיו ושותפו העסקי, ובעז מחליט גם הוא לרשום את בנו, דן. שביעות הרצון הגבוהה של שני הילדים גורמת ליריב ולבעז להבחין בפוטנציאל הטמון במרכז לפיתוח מנהיגות טכנולוגית ולבחון חיבור עסקי בין eTeacher והמרכז. הדיאלוג העסקי הבשיל לידי רכישת הפעילות של המרכז למנהיגות טכנולוגית על ידי eTeacher ביוני 2016.

חברת eTeacher הינה החברה המובילה בעולם להוראה ולמידה סינכרונית ברשת (למידה Live אונליין). החברה הקימה ומפעילה בתי ספר וירטואלים במגוון תחומים. בבתי הספר הווירטואליים של eTeacher לומדים סטודנטים ממעל 200 מדינות בעולם. מהקמתה בשנת 2000, מעל 100 אלף תלמידים מרוצים סיימו קורסים ותוכניות לימוד בבתי הספר הווירטואליים של eTeacher. חברת eTeacher מעסיקה כ 500 עובדים בארץ ובעולם, מפעילה מרכזי שירות ומכירות ב- 4 יבשות שונות ומלמדת עשרות אלפי תלמידים מידי שנה. בשנת 2017 eTeacher והמרכז לפיתוח מנהיגות טכנולוגית החלו בפעילות המקוונת הבינלאומית הראשונה מסוגה, והפעילו יחדיו לימודי תכנות ופיתוח אפליקציות לילדים ובני נוער בכל רחבי העולם.
 • 16
  שנות ניסיון
  בלימוד קורסים אונליין
 • 500
  עובדים
  מסביב לעולם
 • 190
  מדינות
  מהן מגיעים התלמידים שלנו
 • 100,000
  בוגרים
  מאושרים