נינג'ות פייתוןמתקדמים: כיתות ז'-י"א

ילדים עם ניסיון בתכנות לומדים לכתוב קוד באחת השפות הנפוצות ביותר בתעשייה
ורוכשים מיומנויות חשובות לעתיד

למה ללמוד פייתון?

גלו את השפה המדוברת בעולם!

פייתון היא שפת תכנות בעלת יתרונות רבים: היא אחת השפות הנפוצות ביותר בתעשייה, נלמדת ברוב האוניברסיטאות בפקולטות שונות – לא רק בתכנות, ובשונה משפות תכנות אחרות ניתן להשתמש בה כמעט לכל מטרה. למשל, פייתון היא כלי חובה בתחומי ה- Data science ו- Big data אבל משתמשים בה גם לפיתוח אתרים, אלגוריתמים למכוניות אוטונומיות ומשחקי מחשב.

הקורס מיועד לילדים עם ניסיון קודם בתכנות. ילדיכם צריכים להכיר מושגי יסוד כמו למשל variables, conditions and string כדי שנוכל ללמד אותם לכתוב קוד בשפת תכנות של גדולים. במהלך הקורס הם יעבדו על פרויקטים ויפתחו משחקים בשפת פייתון. במחצית הראשונה הילדים יוצרים משחקים פשוטים במטרה להטמיע מושגים ויסודות בשפה החדשה. המחצית השנייה מוקדשת לתכנות משחקים מורכבים, ובמהלכה ילדיכם ישתמשו בכלי עיצוב ויפתחו תוצרים ברמת גימור גבוהה.

לצערנו, אין מקום פנוי בקורס שבחרת.

אפשר להשאיר את פרטי הקשר, ואנו ניצור קשר כדי למצוא את הקורס המתאים לך.

צרו איתי קשר
עיקרי התכנית
 • רמה
  מתקדמים
 • שעות שבועיות
  שעתיים,
  שעת לימוד + שעת תרגול
 • מחויבות
  30 שיעורים לאורך 9 חודשים
 • כיתה
  ז - י"א
 • שפה
  עברית
 • מיקום
  שיעורים אונליין
 • דמי רישום לקורס - $50
  זיכוי מלא, כולל 2 שיעורי ניסיון
  ההרשמה מתחילה בתקופת ניסיון בזיכוי מלא. ניתן לקבל החזר מלא של דמי הרישום במהלך תקופת הניסיון (14 יום מהשיעור הראשון).
  לאחר מכן $105 כל חודש במשך 9 חודשים
  התשלומים החודשיים מתחילים לאחר תום תקופת הניסיון
  בתום תקופת הניסיון אמצעי התשלום הנבחר יחוייב כל חודש במשך 9 חודשי הקורס.
 • הירשמו עכשיו

מה זה ייתן לילד שלי?

 • רכישת מיומנויות מתקדמות בתכנות
 • פיתוח חשיבה לוגית ואנליטית
 • חוויית הצלחה בעבודה על פרויקטים ובהתמודדות עם אתגרים בליווי של מדריך קשוב

הירשם עכשיו וקבל 2 שיעורי ניסיון!

ניתן לקבל החזר מלא על כל הקורסים. דמי הרישום שלך על סך- $50 ניתנים לזיכוי מלא במהלך תקופת הניסיון וכוללים 2 שיעורי ניסיון.

התלמידים שלנו אוהבים ללמוד בטקי יוני. לכן אנחנו מאמינים באיכות הקורסים ומאפשרים זיכוי מלא. לאחר תקופת הניסיון ייגבה תשלום חודשי על סך- $105 במשך 9 חודשים.

רוצה לדבר עם אחד מיועצינו?
השאר פרטיך כאן או התקשר אלינו 03-7554100

ילדים מספרים

ילדים נהנים ללמוד אונליין, ליצור ולהמציא אתנו. אל תסמכו עלינו, הקשיבו לחוויית הלימוד שלהם!

ליאל, בת 11 פיתוח אפליקציות לילדים

תכנית הלימודים

הילדים יחוו הכרות עם סביבת הפיתוח, וילמדו מושגים מתקדמים בתכנות כמו casting, classes, documentation ועוד. שיטת הלימוד שלנו מבוססת פרויקטים ומאפשרת לילדים לרכוש מיומנויות מורכבות בקלות ובהנאה. במהלך הקורס הילדים יתכנתו משחקי מחשב, שיפתחו את החשיבה הלוגית שלהם ויעזרו להם להטמיע את המושגים הנלמדים.

סביבת הפיתוח

PyCharm

PyCharm

PyCharm היא סביבת הפיתוח הנפוצה ביותר לתכנות בפייתון, ומשתמשים בה בחברות כמו Twitter, Pinterest, HP ועוד רבות אחרות. בנוסף, היא תואמת את רוב מערכות ההפעלה: Windows, Linux ו- MacOS כך שניתן לכתוב בעזרתה קוד אחד שיתאים למכשירים שונים.

פרויקטים

Let's Get Started

Let's Get Started הילדים יחוו הכרות עם סביבת הפיתוח PyCharm ויכתבו קוד בסיסי בשפת פייתון באמצעות כלים שכל מתכנת צריך להכיר כמו למשל פקודת print , שימוש ב- variables ו- conditions.

My Guessing Game

My Guessing Game בפרויקט זה נבנה משחק ניחושים, שבו המחשב יבחר מספר בטווח מסוים ותפקידו של המשתמש יהיה לנחש את המספר שבחר המחשב בעזרת רמזים שמתקבלים מהמשחק. באמצעות המשחק הילדים ירכשו את הכלים הבאים: ייבוא ושימוש בספריות של פייתון, היכרות עם פונקציות שמישות כגון פונקציית input, עבודה עם variables כולל casting ודרכים שונות לשרשור.

My Guessing Game Mastermind

My Guessing Game Mastermind בפרויקט זה נבנה משחק ניחושים מורכב הדורש חשיבה לוגית מתקדמת. הילדים יפענחו את קוד האלגוריתם של המשחק, ישתמשו ב- Debugger ויכירו פונקציות נוספות בשפת פייתון כמו: zip, enumerate, documentation, constant ועוד.

Tahiti

Tahiti אצלנו אין מבחנים, אז איך נדע שהילדים הבינו ולמדו עד עכשיו? פרויקט תהיתי הוא משחק מחשב שבוחן את הידע שנלמד בכיתה. הילדים נהנים לשחק במשחק גם מחוץ לכיתה - הלימוד הוא בונוס.

Nice to Meet

Nice to Meet ביחידה זו הילדים יכירו את ספריית ה-GUI, pygame, וירכשו כלים שיעזרו להם לעצב בשיעורים הבאים ממשק גרפי למשתמש.

Dressing Up the Guessing Game

Dressing Up the Guessing Game עכשיו הילדים מוכנים לקחת את הכלים שרכשו במפגשים הקודמים ולשדרג את משחק הניחושים שיצרו בתחילת הקורס באמצעות בניית ממשק גרפי למשתמש.

Space Invaders

Space Invaders בפרויקט הסיום הילדים יתכנתו משחק יריות שבו חללית נעה על המסך במטרה להימלט ממטאורים ולהשמיד אותם. הם יתכנתו את המשחק באצעות שימוש באובייקט sprite ולאחר מכן ימירו את הגרפיקה הפשוטה בתמונות ועיצוב על פי בחירתם. תכנות משחק זה מורכב מהקודמים בגלל ההיכרות העמוקה של הילדים עם classes ושינוי הנתונים בהן.

המדריכים שלנו

המדריכים שלנו נבחרו בקפידה ועברו הכשרה ארוכה ומשמעותית לפני הסמכתם. הם יודעים כיצד להסביר נושאים מורכבים באופן קל להבנה, מתוך ישום מעשי של הידע הנלמד בסדנה. ביחד איתם, ילדיכם ילמדו לחזק את הבטחון ביכולות שלהם, וייפתחו מיומנויות וכישורים נדרשים שיעזרו להם היום ובעתיד.

איך זה עובד?

Tekkie Uni מתמחה בהנחיית כיתות לימוד אונליין בזמן אמת בעזרת מדריך מנוסה, נוכח וקשוב, ובשילוב טכנולוגיה המאפשרת למידה משותפת. אנחנו מאמינים שעם קצת עזרה כל מי שרוצה ללמוד – יכול!

 • למידה משותפת

  השאלה היא לא מה לומדים אלא עם מי. זו הסיבה שאנחנו משתמשים בתכנת מפגשי וידאו המאפשרת לקבוצה קטנה של תלמידים להכיר אחד את השני ואת המדריך שלהם. המדריך משתמש באופציית שיתוף מסכים, כך שכל התלמידים יכולים לראות מה הוא עושה על שולחן העבודה שלו. התלמידים יכולים להשתתף בשיעור על ידי שימוש במיקרופון או בצ'אט.
 • עזרה ותגבור

  בנוסף לשיעורים השבועיים, התלמידים מוזמנים להשתתף במפגש תרגול שבועי בליווי מדריך בזמן אמת. המפגש מוקדש לשאלות ותשובות ולמתן עזרה אישית לכל תלמיד בעבודה על הפרויקטים שלו. כל השיעורים ומפגשי התרגול מוקלטים אוטומטית, וניתן לשוב ולצפות בהם לאורך הקורס.
 • שעות טיסה

  התלמידים לומדים דרך עשייה, ועובדים על הפרויקטים האישיים שלהם בסביבה כיפית, שבה אנחנו לא מציגים את התשובות אלא מחפשים אותן יחד.

מעוניינים בקורס נינג'ות פייתון?

היועצים שלנו ישמחו לענות לכל שאלותיכם, לחצו מטה והשאירו את פרטיכם.

רוצים עוד?

אנחנו מציעים שלל תכניות נוספות

תותחי פיתוח אפליקציות
תותחי פיתוח אפליקציות
 • חשיבה יצירתית
 • תכנות
 • חשיבה חדשנית

ילדים יפתחו אפליקציות ומשחקים לסמארטפון, יכתבו קוד מהשיעורים הראשונים ויעשו את צעדיהם הראשונים כיוצרים דיגיטליים.

עמוד הקורס
אלופי רובוטיקה
אלופי רובוטיקה
 • תכנות בג'אווה
 • פתרון מבוכים
 • עמידה באתגרים

במהלך התכנית הילדים יתוודעו ליסודות הפיזיקה והמכניקה הכרוכים בתכנות רובוט וילמדו להכיר מבפנים את מי שיהפוך בעתיד הלא רחוק לידידו הטוב של האדם.

עמוד הקורס
כוכבי וידאו מהסרטים
כוכבי וידאו מהסרטים
 • לספר סיפור
 • צילום ועריכה
 • עיצוב ערוץ אישי

התלמידים ילמדו כיצד לתכנן, להפיק, לערוך ולשתף סרטונים בפלטפורמות דיגיטליות פופולריות.

עמוד הקורס

יש לכם שאלות?

 • לילד שלי אין ניסיון בתכנות. האם הוא יוכל להשתתף בקורס?

  קורס נינג'ות פייתון מיועד לילדים עם ניסיון בתכנות, כלומר כאלו שלמדו איתנו בקורסים קודמים כמו פיתוח אפליקציות ורובוטיקה, או שלמדו את יסודות התכנות במסגרות אחרות. אם אינכם בטוחים אם ילדיכם מתאימים לתכנית אנא השאירו את פרטיכם כאן ויועצי הלימודים שלנו ישמחו לעזור לכם.

 • מהי מדיניות הביטול שלכם?

  אנחנו מזמינים את כל התלמידים החדשים להשתתף במספר שיעורים עבור תשלום סמלי שיוחזר להם במידה ולא ירצו להמשיך לאחר תקופת הניסיון. למידע נוסף לגבי תנאי הביטול לחצ/י כאן.

 • זמני שיעור – באיזה שעות אתם מלמדים?

  אנחנו מלמדים מראשון עד חמישי בשעות הבוקר, הצהריים והערב. אתם מוזמנים להסתכל בלוח הזמנים ולשבץ את ילדיכם לזמן הנוח ביותר עבורכם.

 • מה הגיל המינימלי להשתתפות בקורס אונליין?

  קורס נינג'ות פייתון מיועד לילדים מכיתות ז' עד י"א עם ניסיון בתכנות. אם ילדיכם עושים את צעדיהם הראשונים בעולם התכנות, לחצו כאן כדי לצפות במגוון קורסי היסוד שלנו לילדים מכיתות ב' עד י"ב.

 • איך אני יכול לעקוב אחר ההתקדמות של הילד שלי בקורס?

  כל השיעורים ומפגשי התרגול מוקלטים באופן אוטומטי. אנחנו מעודדים את ההורים לצפות בהקלטות ולשתף אותנו בהתרשמותם. אתם יכולים גם לכתוב מייל למדריך ולשמוע על התקדמות הילד ממנו.

 • האם צריך לרכוש חומרי לימוד עבור הקורס?

  כל מה שצריך זה מחשב ואינטרנט תקין ואתם מוכנים לשיעור. אנחנו עובדים עם מערכות התפעול של Windows וMac -. למידע נוסף לגבי דרישות הקורס לחצ/י כאן.

 • כמה זה עולה?

  שכר הלימוד עבור הקורס הוא $995 אך ההרשמה מתחילה עם תקופת ניסיון של 10 ימים בעלות של $50 שמקוזזים מהעלות הכוללת של הקורס.

 • אפשר לשלם בתשלומים?

  כן. ניתן לפרוש את שכר הלימוד למקסימום של 9 תשלומים ללא ריבית. למידע נוסף צרו קשר עם מוקד שירות הלקוחות שלנו.

 • מה כלול בתקופת הניסיון?

  תקופת הניסיון היא בעצם 10 הימים הראשונים של הקורס, כך שילדך יפגוש את המדריך, את הילדים, יחווה הכרות עם סביבת הפיתוח וישתתף ב-2 שיעורים.

 • מה קורה אם הילד לא רוצה להמשיך לאחר תקופת הניסיון?

  כל שצריך לעשות הוא ליידע אותנו לפני תום 10 הימים במייל: customercare@eteachergroup.com או בטלפון: 03-7554100 ואנחנו נחזיר לכם את מה ששילמתם עבור תקופת הניסיון, וכמובן שלא נחייב אתכם בשום תשלום נוסף.

 • האם צריך ליידע אתכם אם אנחנו רוצים להמשיך עם הקורס לאחר תקופת הניסיון?

  לא. במידה ואתם רוצים להמשיך לאחר 10 הימים הראשונים פשוט הופיעו לשיעור הבא ויתר התשלומים יחויבו באופן אוטומטי.