הכירו את הצוות של טקי יוני

כשמדובר על לימוד מובנה ונכון לילדים,מדריך טוב עושה את כל ההבדל.
המדריכים שלנו לתכנות נבחרו על פי המיומנויות שלהם בכיתה ואהבתם להוראה.

חיפשנו בכל העולם את המדריכים הטובים ביותר לתכנות

המדריכים שלנו מומחים בהוראת ילדים ובני נוער. הם יודעים כיצד להסביר נושאים מורכבים כך שיהיה קל יותר להבין אותם ולתת לילדים את הביטחון שהם צריכים בכדי להפוך ליוצרים דיגיטלים. בנוסף לכישורים ולמיומנויות שבזכותם גויסו לצוות, כל המדריכים שלנו עוברים הכשרה של שישה חודשים לפני שהם מוסמכים ללמד קורס בטקי יוני.

הכירו חלק מהמדריכים שלנו

Teacher image

נטע נשיא

אמני סקראץ'

נטע תמיד אהבה לעבוד עם ילדים. במהלך השירות הלאומי היא מילאה שני תפקידי הוראה: עבודה אינטנסיבית עם ילדים ונוער בסיכון בכפר הילדים בכרמיאל, והוראה בבית הספר נופי גולן בקצרין. לאחר שסיימה את שירות החובה שלה, היא בחרה תחום עניין נוסף: טכנולוגיה. היא נרשמה לקורס טכנאי מחשבים ובסופו של דבר סיימה תואר ראשון במדעי המחשב ומתמטיקה.

למה בחרתי ללמד: "מה יכול להיות יותר טוב מלשלב את שתי התשוקות הגדולות ביותר שלי – ילדים ומחשבים?"

למידע נוסף
Teacher image

איתי פרץ

תותחי פיתוח אפליקציות

איתי מלמד מאז שהוא היה תלמיד. הוא החל לאמן תלמידים מכל הגילאים בקרב מגע כשהיה בן 17. מאז הוא למד ולימד תחומים רבים, כולל פיתוח אפליקציות. איתי מאמין שאין גבול לידע שאפשר לצבור. השמחה הגדולה ביותר שלו היא בהעברת הידע והערכים האלו לדור הבא.

למה בחרתי ללמד: "יש אמרה ישנה- אלו שלא יכולים לעשות, מלמדים. אני לא חושב שזה נכון, אז שיניתי את זה- אלו שיכולים ואוהבים את זה, מלמדים."

למידע נוסף
Teacher image

לירון כץ

אלופי רובוטיקה

לירון, אם ל-3, היא בעלת תואר ראשון במנהל עסקים. כמורה מנוסה, לירון לימדה תלמידי יסודי, חטיבה ותיכון כחלק מהמרכז לפיתוח מנהיגות טכנולוגית. לירון גאה מאוד ביכולתה להפוך את הלמידה למהנה. היא אוהבת לראות כמה שמחים הילדים יכולים להיות כשהם מצליחים בכיתה.

למה בחרתי ללמד: "במהלך התוכנית, הילדים מבינים שהם מסוגלים לעשות הכל וזה בעיקר תלוי בהם."

למידע נוסף