גאוני Javascriptרמה: מתחילים (כיתה ז' ואילך)

הילדים ילמדו את יסודות ה-JavaScript, אחת משפות התכנות הנפוצות ביותר . במהלך הקורס הם יפתחו כישורים מועילים בפתרון בעיות ובפיתוח חשיבה.

למה ללמוד JavaScript?

צאו להרפתקת קוד סוחפת ומהנה!

JavaScript היא שפת התכנות הנפוצה ביותר בעולם. היא נחשבת לשפה פשוטה, ובכל זאת מאפשרת ליצור אתרים מרשימים וידידותיים למשתמש. קורס זה מלמד את הבסיס שכל מתכנת או מתכנתת לחייבים לדעת.

כאשר ילדים רוכשים מיומנות חדשה (כגון תכנות) ומיישמים אותה תוך זמן קצר בעיצוב אתרים ומשחקים שהמציאו בעצמם, תהליך הלמידה מתייעל ומתקצר. בתהליך התכנות, הם מתגברים על באגים ובעיות אחרות וזוכים לתחושת סיפוק והצלחה. כשהם רואים את הפרויקט שלהם מתעורר לחיים ומקבל צורה, הם לומדים שקושי ומאמץ משתלמים.

צוות המדריכים המנוסה שלנו ידריך את ילדיכם בלימוד שפת התכנות השימושית והנפוצה הזאת. הילדים ילמדו לבנות אתרים ולעצב משחקי Web פשוטים בעזרת היכרות בסיסית עם JavaScript וחשיפה ל-HTML ו-CSS.

באמצעות שילוב הוליסטי של JavaScript, HTML ו-CSS, קורס זה ילמד אותם:

 • תכנות (JavaScript), בנייה (HTML) ועיצוב (CSS) של אתרים ומשחקים אונליין עם דגש על פונקציונליות ומראה.
 • ליצור קישור לאתר שניתן לשתף ולהראות לחברים ובני משפחה.

לצערנו, אין מקום פנוי בקורס שבחרת.

אפשר להשאיר את פרטי הקשר, ואנו ניצור קשר כדי למצוא את הקורס המתאים לך.

צרו איתי קשר
עיקרי התכנית
 • רמה
  מתחילים
 • שעות שבועיות
  שעתיים,
  שעת לימוד + שעת תרגול
 • מחויבות
  30 שיעורים לאורך 9 חודשים
 • כיתה
  כיתה ז' עד י״ב
 • שפה
  עברית
 • מיקום
  שיעורים אונליין
 • דמי רישום לקורס - $50
  זיכוי מלא, כולל 2 שיעורי ניסיון
  ההרשמה מתחילה בתקופת ניסיון בזיכוי מלא. ניתן לקבל החזר מלא של דמי הרישום במהלך תקופת הניסיון (14 יום מהשיעור הראשון).
  לאחר מכן $105 כל חודש במשך 9 חודשים
  התשלומים החודשיים מתחילים לאחר תום תקופת הניסיון
  בתום תקופת הניסיון אמצעי התשלום הנבחר יחוייב כל חודש במשך 9 חודשי הקורס.
 • הירשמו עכשיו

מה זה ייתן לילד שלי?

 • פיתוח חשיבה יצירתית, אסטרטגית ואנליטית
 • פיתוח חשיבה לוגית ואנליטית
 • חוויית הצלחה בעבודה על פרויקטים ובהתמודדות עם אתגרים בליווי של מדריך קשוב

הירשם עכשיו וקבל 2 שיעורי ניסיון!

ניתן לקבל החזר מלא על כל הקורסים. דמי הרישום שלך על סך- $50 ניתנים לזיכוי מלא במהלך תקופת הניסיון וכוללים 2 שיעורי ניסיון.

התלמידים שלנו אוהבים ללמוד בטקי יוני. לכן אנחנו מאמינים באיכות הקורסים ומאפשרים זיכוי מלא. לאחר תקופת הניסיון ייגבה תשלום חודשי על סך- $105 במשך 9 חודשים.

רוצה לדבר עם אחד מיועצינו?
השאר פרטיך כאן או התקשר אלינו 03-7554100

ילדים מספרים

ילדים נהנים ללמוד אונליין, ליצור ולהמציא אתנו. אל תסמכו עלינו, הקשיבו לחוויית הלימוד שלהם!

ליאל, בת 11 פיתוח אפליקציות לילדים

תכנית הלימודים

הילדים ילמדו כיצד לתכנת, לבנות ולעצב אתרי אינטרנט ומשחקי Web באמצעות JavaScript, שפת התכנות הנפוצה ביותר. על אף שהקורס מתמקד ב-JavaScript, הם ילמדו גם HTML ו-CSS (שתי שפות תכנות נוספות). במהלך הקורס, הילדים ילמדו כיצד להעלות את פרויקטים שלהם לענן כדי ליצור קישור שניתן לשתף עם העולם.

סביבת הפיתוח

VSCode

VSCode

הילדים ישתמשו ב-VSCode כדי לערוך את הקוד שכתבו וללמוד מיומנויות תכנות חדשות. מתכנתים בכל הרמות משתמשים בתוכנה זו לעריכה. הילדים ילמדו להשתמש בה היטב, דבר שיקנה להם יתרון אם יחליטו לבחור בקריירה בתחום התכנות בעתיד.

פרויקטים

Let's Get Started

Let's Get Started בפרויקט זה הילדים יכירו את סביבת הלמידה וסביבת הפיתוח. הם ילמדו על שלושת השפות - JavaScript, HTML ו-CSS שבעזרתן נבנה עמוד אינטרנט פשוט עם עיצוב בסיסי שבו לחיצה על כפתור משנה את הטקסט בשדה הקלט.

My Balloons Game

My Guessing Game בפרויקט זה ניצור משחק שבו המשתמש מתבקש להעלים את הבלונים הצהובים תוך איסוף נקודות בהתאם למספר הבלונים שהוא צריך לאסוף.

אבן נייר ומספריים

אבן נייר ומספריים בפרויקט זה נבנה משחק אבן - נייר - ומספריים שאפשר לשחק מול מחשב. כדי לבנות את המשחק נלמד כיצד לגרום לדברים לקרות באופן אקראי, ונכיר את הפונקציות ה-random ופונקציית ה-floor מספריית ה-Math. נלמד שכל דבר שניתן לעשות בשפת ה-CSS ניתן לכתוב עבורו קוד בשפת JavaScript. נלמד איך לעצב לוח תוצאות יפה. ניצור אפקטים של שינוי צבע שקורים לפי תנועת העכבר - Mousover או Mouseout. נלמד להשתמש בתבנית במטרה ליצור מעטפת יפה בעלת תפריט ניווט למשחק ולדפי אינטרנט אחרים. 

Not Even Dali

Not Even Dali ועכשיו למשהו קצת שונה! בפרויקט זה, נבנה תוכנת ציור משלנו עם לוח, מכחול, בחירה של צבעים, ואפשרויות למחוק ולשמור את יצירות האמנות של המשתמש. לצורך זה נשתמש ב-Canvas. נלמד איך אפשר לכתוב קוד של JavaScript ב-HTML כדי שיהיה יותר קצר ויותר מסודר.  נשתמש ב-input type.  נלמד ונכיר אירועים לסמארטפון ונתאמן על שימוש במערכים.  ניצור אובייקט HTML, נלמד למחוק אותו באמצעות JavaScript, ונדבר על עיצוב cursor.

How to Train Your Dragon

How to Train Your Dragon בואו ניקח את התוצרים שלנו צעד אחד קדימה ונלמד ליצור אנימציה ב-js. בפרויקט הזה נלמד לאלף ולשלוט בדמות משלנו, ונגרום לה לעשות כל מיני דברים כמו לרוץ, ללכת לקפוץ ועוד

Collector

Collector הגענו לפרויקט האחרון של השנה! עכשיו ניקח את כל מה שלמדנו יחד עם כמה דברים חדשים שנלמד בפרויקט הזה וניצור משחק ארקייד. במשחק הזה ניצור דמות שתצטרך לאסוף אלמנטים "טובים" שיקרבו אותה בכל פעם צעד אחד קדימה לכיוון הניצחון, ובאותו זמן אלמנטים "אויבים" יקשו על האיסוף ויפריעו לה לנצח. בפרויקט זה נדבר קצת על ספריות ומחלקות, נשתמש בלולאות, נבדוק אם יש התנגשויות בין אלמנטים, ניצור טיימר (קוצב זמן), ועוד הרבה דברים!

המדריכים שלנו

המדריכים שלנו נבחרו בקפידה ועברו הכשרה ארוכה ומשמעותית לפני הסמכתם. הם יודעים כיצד להסביר נושאים מורכבים באופן קל להבנה, מתוך ישום מעשי של הידע הנלמד בסדנה. ביחד איתם, ילדיכם ילמדו לחזק את הבטחון ביכולות שלהם, וייפתחו מיומנויות וכישורים נדרשים שיעזרו להם היום ובעתיד.

איך זה עובד?

Tekkie Uni מתמחה בהנחיית כיתות לימוד אונליין בזמן אמת בעזרת מדריך מנוסה, נוכח וקשוב, ובשילוב טכנולוגיה המאפשרת למידה משותפת. אנחנו מאמינים שעם קצת עזרה כל מי שרוצה ללמוד – יכול!

 • למידה משותפת

  השאלה היא לא מה לומדים אלא עם מי. זו הסיבה שאנחנו משתמשים בתכנת מפגשי וידאו המאפשרת לקבוצה קטנה של תלמידים להכיר אחד את השני ואת המדריך שלהם. המדריך משתמש באופציית שיתוף מסכים, כך שכל התלמידים יכולים לראות מה הוא עושה על שולחן העבודה שלו. התלמידים יכולים להשתתף בשיעור על ידי שימוש במיקרופון או בצ'אט.
 • עזרה ותגבור

  בנוסף לשיעורים השבועיים, התלמידים מוזמנים להשתתף במפגש תרגול שבועי בליווי מדריך בזמן אמת. המפגש מוקדש לשאלות ותשובות ולמתן עזרה אישית לכל תלמיד בעבודה על הפרויקטים שלו. כל השיעורים ומפגשי התרגול מוקלטים אוטומטית, וניתן לשוב ולצפות בהם לאורך הקורס.
 • שעות טיסה

  התלמידים לומדים דרך עשייה, ועובדים על הפרויקטים האישיים שלהם בסביבה כיפית, שבה אנחנו לא מציגים את התשובות אלא מחפשים אותן יחד.

מעוניינים בקורס גאוני Javascript?

היועצים שלנו ישמחו לענות לכל שאלותיכם, לחצו מטה והשאירו את פרטיכם.

רוצים עוד?

אנחנו מציעים שלל תכניות נוספות

תותחי פיתוח אפליקציות
תותחי פיתוח אפליקציות
 • חשיבה יצירתית
 • תכנות
 • חשיבה חדשנית

ילדים יפתחו אפליקציות ומשחקים לסמארטפון, יכתבו קוד מהשיעורים הראשונים ויעשו את צעדיהם הראשונים כיוצרים דיגיטליים.

עמוד הקורס
אלופי רובוטיקה
אלופי רובוטיקה
 • תכנות בג'אווה
 • פתרון מבוכים
 • עמידה באתגרים

במהלך התכנית הילדים יתוודעו ליסודות הפיזיקה והמכניקה הכרוכים בתכנות רובוט וילמדו להכיר מבפנים את מי שיהפוך בעתיד הלא רחוק לידידו הטוב של האדם.

עמוד הקורס
כוכבי וידאו מהסרטים
כוכבי וידאו מהסרטים
 • לספר סיפור
 • צילום ועריכה
 • עיצוב ערוץ אישי

התלמידים ילמדו כיצד לתכנן, להפיק, לערוך ולשתף סרטונים בפלטפורמות דיגיטליות פופולריות.

עמוד הקורס

יש לכם שאלות?

 • מהי מדיניות הביטול שלכם?

  אנחנו מזמינים את כל התלמידים החדשים להשתתף במספר שיעורים עבור תשלום סמלי שיוחזר להם במידה ולא ירצו להמשיך לאחר תקופת הניסיון. למידע נוסף לגבי תנאי הביטול לחצ/י כאן.

 • זמני שיעור – באיזה שעות אתם מלמדים?

  אנחנו מלמדים מראשון עד חמישי בשעות הבוקר, הצהריים והערב. אתם מוזמנים להסתכל בלוח הזמנים ולשבץ את ילדיכם לזמן הנוח ביותר עבורכם.

 • איך אני יכול לעקוב אחר ההתקדמות של הילד שלי בקורס?

  כל השיעורים ומפגשי התרגול מוקלטים באופן אוטומטי. אנחנו מעודדים את ההורים לצפות בהקלטות ולשתף אותנו בהתרשמותם. אתם יכולים גם לכתוב מייל למדריך ולשמוע על התקדמות הילד ממנו.

 • האם צריך לרכוש חומרי לימוד עבור הקורס?

  כל מה שצריך זה מחשב ואינטרנט תקין ואתם מוכנים לשיעור. אנחנו עובדים עם מערכות התפעול של Windows וMac -. למידע נוסף לגבי דרישות הקורס לחצ/י כאן.

 • כמה זה עולה?

  שכר הלימוד עבור הקורס הוא $995 אך ההרשמה מתחילה עם תקופת ניסיון של 10 ימים בעלות של $50 שמקוזזים מהעלות הכוללת של הקורס.

 • אפשר לשלם בתשלומים?

  כן. ניתן לפרוש את שכר הלימוד למקסימום של 9 תשלומים ללא ריבית. למידע נוסף צרו קשר עם מוקד שירות הלקוחות שלנו.

 • מה כלול בתקופת הניסיון?

  תקופת הניסיון היא בעצם 10 הימים הראשונים של הקורס, כך שילדך יפגוש את המדריך, את הילדים, יחווה הכרות עם סביבת הפיתוח וישתתף ב-2 שיעורים.

 • מה קורה אם הילד לא רוצה להמשיך לאחר תקופת הניסיון?

  כל שצריך לעשות הוא ליידע אותנו לפני תום 10 הימים במייל: [email protected] או בטלפון: 03-7554100 ואנחנו נחזיר לכם את מה ששילמתם עבור תקופת הניסיון, וכמובן שלא נחייב אתכם בשום תשלום נוסף.

 • האם צריך ליידע אתכם אם אנחנו רוצים להמשיך עם הקורס לאחר תקופת הניסיון?

  לא. במידה ואתם רוצים להמשיך לאחר 10 הימים הראשונים פשוט הופיעו לשיעור הבא ויתר התשלומים יחויבו באופן אוטומטי.