Tekkie Uni לעסקים

הטבות לעובדים עם ערך מוסף – קורסים מקוונים בתכנות ואומנות דיגיטאלית לילדי העובדים

למידע נוסף

ארגונים שעובדים אתנו

 • logo
 • logo
 • logo
 • logo

קורסי תכנות ואומנות דיגיטלית לילדי העובדים

קורסי תכנות ואומנות דיגיטלית לילדי העובדים

ב-Tekkie Uni, אנחנו מאמינים שחינוך בגישת STEAM (גישה חדשנית המשלבת חינוך למדע, טכנולוגיה ואמנות) חיוני לעתידם של בנות ובנים. אנחנו משלבים בקורסים שלנו מדע, טכנולוגיה, הנדסה, אמנות ומתמטיקה כדי ללמד תכנות, פיתוח אפליקציות, יצירת וידאו ועוד. כישורים אלה יעזרו לילדיכם לנווט בעולם ולגלות תחומי עניין וכישרונות חדשים.

 

הקורסים המקוונים שלנו כוללים:

 • תכנות ופיתוח אפליקציות
 • תכנות (Scratch, Python, JavaScript)
 • רובוטיקה
 • הפקה ויצירת וידאו ל YouTube
 • אנימציה
 • שחמט
 • עיצוב אפלקציות ואתרים
תעיפו מבט בדברים המגניבים שהתלמידים שלנו יצרו

למה לבחור ב-Tekkie Uni?

למידה שהיא הרפתקה

ילדים הם סקרנים. אנו מציעים מגוון קורסים שישמרו את רמת העניין של הילדים, תוך כדי למידה של מיומנויות רכות וטכנולוגיות . הם גם יזכו לעבוד עם ילדים ממדינות אחרות ולהרחיב את מסגרת ההתייחסות שלהם.

ללמוד בגישה מעשית

כשילדים יוצרים משהו, הם מתרגשים! אנחנו בונים את הקורסים שלנו כך שהם כוללים פרויקטים מעשיים שילדים יכולים לחלוק עם בני משפחה וחברים.

משוב בזמן אמת

מפגשים הם זמן לשאלות ושיתוף פעולה! במפגשים המקוונים שלנו בשידור חי, הילדים יעבדו על פרויקטים ויקבלו תמיכה ממדריכים מנוסים. יש גם מפגשי תרגול שבועיים – שעה נוספת שבה הילדים יכולים לעבוד על פרויקטים אישיים, לפגוש ילדים נוספים, לשאול שאלות ואפילו לעזור לאחרים

מה אנחנו מציעים לארגון שלך?

הטבות לעובדים

תוכלו להעניק לעובדים שלכם הטבה של קורסים מקוונים איכותיים לילדים בתעריפים מוזלים. בין אם על ידי מתן הנחה משמעותית לעובד או בסבסוד החברה.

השפעה חברתית

הארגון שלכם יכול להעניק תמיכה לילדים מאזורים או בתי ספר מוחלשים ובכך לייצר שווין הזדמנויות, ולתמוך בקהילה.

תוכניות בהתאמה אישית

אנו מציעים סדנאות תכנות ואומנות דיגיטאלית מקוונות הניתנות להתאמה לצורכיכם. אנחנו יכולים להתאים את משך הסדנאות האלה ואת הקורס להעדפות שלכם.

סיפורי הצלחה

אמזון

המודל: שבועיים של שיעורי תכנות 

תוצאת הסדנה: לימוד שפות התכנות, פיתוח פרויקט ומיומנויות רכות 

 

Tekkie Uni for Business שיתפה פעולה עם אמזון צרפת כדי לתמוך בילדים בבית במהלך הסגר של 2020. Tekkie Uni הציעה שתי סדנאות תכנות: סדנת תכנות Scratch לילדים בגיל 8 ו-9 ומחנה פיתוח אפליקציות לילדים בגיל 10 עד 13. שני הקורסים דרשו שבועיים של מחויבות מהילדים, ושניהם אפשרו לילדים ללמוד בביטחון בבית. אמזון צרפת תמכה באופן מלא בשכר הלימוד.  

 

דירוג משוב של השיעורים: 10 / 9.4 

המלצות ההורים של ההורים: 10 / 9.1 

תרומה למוטיבציה של התלמידם ללמוד מדעי המחשב: 10 / 9.1

אינטל, מיקרוסופט ו-IBM

המודל: תוכנית אינטנסיבית בת 5 ימים של 8 שעות ביום ל-25 ילדי בית הספר היסודי (בממוצע בגיל 10-13) 

מטרת הסדנה: ללמד את הילדים את יסודות התכנות ולהבטיח פיתוח מיומנויות רכות

 

אנשי חינוך בטח יגידו לכם שזאת משימה קשה, אבל כשיש לכם צוות מדריכים יוצא מגדר הרגיל – זה מדהים לראות את זה קורה. המדריכים שלנו יודעים שילדים לומדים הכי טוב כשהם משחקים ונהנים.

 

ביום הראשון, הילדים נפגשו בפעם הראשונה. רובם לא ידעו כלום על תכנות או המצאה של משהו חדש. ארבעה ימים לאחר מכן, הם הפכו לצוות שמייצר משחק ייחודי שמבוסס על אפליקציות. ביום האחרון של הסדנה, הילדים הציגו את הפרויקטים הסופיים שלהם בקבוצות. הצגת הפרויקטים העמידה למבחן את כישוריהם הרכים. אנחנו מדריכים ילדים איך להציג את הפרויקטים שלהם, אבל כשהם מציגים את עבודתם להורים שלהם, אנחנו יושבים ומתבוננים. הילדים מנהלים את ההצגה!

אמדוקס

המודל: שבעה חודשים של מפגשים מקוונים שבועיים (אורך כל מפגש 1.5 שעות) המיועדים לתלמידי תיכון בגיל 14 ו-15. היו לנו כ-20 תלמידים (בעיקר בנות) מהמגזר הערבי בישראל. 

תוצאת הסדנה: הילדים לומדים איך לבנות אפליקציות, להביע ולפתח רעיונות ולחזק את הביטחון העצמי שלהם  

 

אמדוקס העניקה תמיכה לילדים מאזורים מעוטי יכולת מבית ספר במגזר הערבי. אמדוקס רצתה לתמוך ולפתח ילדים מעוטי יכולת שאין להם את האמצעים או הכלים ללמוד תכנות. אחד השינויים המשמעותיים ביותר שהמדריכים שלנו ראו היה שיפור בביטחונם העצמי של הילדים. ילדים שלא היו מוכנים לדבר לפני הכיתה בתחילת הקורס, החלו לתקשר בצורה טובה עם חבריהם לכיתה ועם המדריכים. בסופו של דבר, כל הילדים שיתפו וחלקו את הרעיונות שלהם בהתלהבות. הם הפכו לקבוצה של ילדים בטוחים בעצמם ששמחו לעבוד וללמוד.

ארגונים יוצאים מן הכלל;
הורים נלהבים

תאגידים גדולים ועובדיהם המוכשרים ביותר הפקידו בידינו את הזכות להקנות לילדיהם ידע וכישורים. תוכנית Tekkie Uni for Business מאפשרת לארגונים להעניק לילדי העובדים שלכם הזדמנויות למידה יוצאות מן הכלל.

 • logo
 • logo
 • logo
 • logo

הציעו לעובדים שלכם – ולילדיהם – את קורסי התכנות והאומנות הדיגיטלית מבית Tekkie Uni

הזמינו את הקורסים של Tekkie Uni for Business היום

צרו עמנו קשר
מצוין
מבוסס על ביקורות

הי לכולכם באשר תהיו החשוב ביותר כהורה כמובן היא היכולת שלכם לתת מענה לכל תקלה/ בעייה/ בקשה ...ממש נהדר ו תודה. וכמובן איך לא הילד שלי שממש מחכה ליום השיעור, סקרן והכי חשוב נהנה. גם על זה אומר תודה

שילה מעודה , ישראל

אני מרוצה מאד מהקורס של מלאני ראובן חושב שאולי רק צריך להעלות את הרמה אבל חוץ מזה לא צריך כלום

רועי -משה נוימן , ישראל

השיעורים האלה מאוד כיפים אני ידעתי לתכנת מקודם אבל השעירוים שיפרו לי את הידע וגם זה מלמד דברים חדשים שלא ידעתי

יובל דונייה , ישראל

שיעורי אנגלית, מחשבים מעוררי מחשבה ויצירה. מקדמים את הילדים

מירב חביבי , ישראל

אני ממליץ על הקורס, קורס מאתגר, אני עובד על התוכנה בזמני הפנוי, לא מסובך ללמוד את התוכנה, המורה מסביר טוב. אני מרגיש שזה מפתח לי את המוח

גיא אבירם , ישראל

קורס מצויין, זה הקורס השני שלנו בחברה הנל. מדריך אחראי, קשוב ואכפתי. הילד מתקדם ומשתפר. ממליץ בחום למי שאוהב משבים וטכנולוגיה

מאור רוב , ישראל

צרו קשר עם Tekkie Uni for Business היום