הצצה לשיעורים

הצצה לשיעורי פיתוח אפלקציות

דוגמאות מתוך מפגשים של המרכז

בסרטונים הבאים תוכלו להתרשם מדוגמאות של תכנים המועברים במהלך התוכנית.

לומדים להציג את המוצר

איך מציגים את האפליקציה שפיתחנו? כיצד ניתן לפתח טכניקות לדיבור מול קהל? בסרטון הזה תוכלו להציץ למפגשים שלנו ולראות כיצד הילדים לומדים להציג את התוצרים שלהם. התכניות לפיתוח מנהיגות טכנולוגית מורכבות משני ערוצי לימוד עיקריים: לימודי תכנות ורכישת כלים לפיתוח חשיבה המצאתית. בסוף התכנית המשתתפים ידעו להמציא, לתכנן ולתכנת לאייפון ולאנדרואיד. כמו-כן, ידעו הילדים ליישם על התוכנה שלהם את יסודות העיצוב, ידעו איך מציגים את התוכנה בפני קהל וכן להתקינה על המכשיר החכם שברשותם.

 

לומדים לתכנן

מהי טיוטה ואיך מכינים סקיצה? מהם שבעת הצעדים לפיתוח רעיון? בסרטון הזה תוכלו לקבל הצצה למפגשים שלנו לשלב בו אנו מלמדים את הילדים על חשיבות התכנון.
התכניות לפיתוח מנהיגות טכנולוגית מורכבות משני ערוצי לימוד עיקריים: לימודי תכנות ורכישת כלים לפיתוח חשיבה המצאתית. בסוף התכנית המשתתפים ידעו להמציא, לתכנן ולתכנת לאייפון ולאנדרואיד. כמו כן, ידעו הילדים ליישם על התוכנה שלהם את יסודות העיצוב ואיך מציגים את התוכנה בפני קהל.

 

חשיבה יצירתית

מהו סיעור מוחות ואיך עובדים ביחד כקבוצה? למה חשוב לדעת לתת ולקבל משוב. בסרטון זה תוכלו לראות כיצד אנו מעודדים את הילדים לחשוב בצורה יצירתית ולאפשר שיח יצירתי.
תוכניות הלימוד המפותחות במרכז הן פועל יוצא של חשיבה יחודית ותפיסות חדשניות בהעברת מסרים, חינוך והכשרת ילדים ובני נוער. השילוב של החשיבה הנהוגה בעולם ההייטק הישראלי עם גישות חינוכיות מקוריות מאפשר לנו להציע לילדים ולבני נוער תכניות מדויקות.

 

מבוא לתכנות

 למה תכנות הוא בעצם שפה? בסרטון זה תוכלו להתרשם מהמפגש הראשוני של הילדים עם עולם התכנות. התכניות לפיתוח מנהיגות טכנולוגית מורכבות משני ערוצי לימוד עיקריים: לימודי תכנות לילדים ורכישת כלים לפיתוח חשיבה המצאתית. בסוף התכנית המשתתפים ידעו להמציא, לתכנן ולתכנת לאייפון ולאנדרואיד. כמו כן, ידעו הילדים ליישם על התוכנה שלהם את יסודות העיצוב, ידעו איך מציגים את התוכנה בפני קהל וכן להתקינה על המכשיר החכם שברשותם.

עוד באתר