איך זה עובד?

לומדים אונליין יחד עם מורה קשוב וקבוצה קטנה. אנו מלמדים תכנות ואומנות דיגיטלית באופן מובנה ומדורג, באמצעות פרויקטים, המאפשרים ביטוי אישי ולמידה מהתנסות.

הופכים את זמן המסך לפעילות יצירתית

ילדים משתתפים בשיעורים אונליין בזמן-אמת יחד עם מורה מנוסה וקבוצה קטנה של תלמידים. הם שואלים שאלות ומקבלים תשובות מיידיות במסגרת השיעור. יחד אנחנו מפתחים אפליקציות חכמות, מתכנתים רובוטים בתלת מימד ועורכים סרטונים ליוטיוב.

 • שעתיים,
  שעת לימוד + שעת תרגול
 • שיעורי תרגול שבועיים
 • 10 תלמידים
 • 9 חודשים

איפה יש חוג שמלמד ילדים לפתח אפליקציות, להפיק סרטים ולתכנת רובוטים? אצלנו כן.

לומדים אונליין בקבוצה קטנה עם מורה קשוב

ילדך יתחבר אונליין לכיתה ווירטואלית פעם בשבוע וילמד בזמן-אמת יחד עם מורה וקבוצה קטנה של תלמידים באותה קבוצת גיל ורמה. אנחנו משתמשים בתכנת וידאו קונפרנס, המאפשרת אינטראקציה מלאה בין מורה ותלמיד. בזמן העבודה על הפרויקטים המורה, באמצעות שיתוף מסך, עובר בין תלמיד לתלמיד ומלווה אותו. הדיאלוג בין המורה לתלמידים מתקיים באמצעות מיקרופון או צ'אט.

שיעורי תרגול שבועיים

בנוסף לשעת השיעור השבועית, ילדך מוזמן להשתתף בשיעור תרגול שבועי עם מורה כדי להמשיך להתקדם בפרויקט שלו. הגישה לכל השיעורים מתבצעת דרך סביבת הלמידה המקוונת שלנו. בשיעורי התרגול ילדך יכול לשאול שאלות, לעבור שוב על החומר הנלמד, ולהעלות נושאים לדיון. הילדים נהנים להביא את הפרויקטים שעבדו עליהם בכיתה למפגשי התרגול, להמשיך לעבוד עליהם, ולהתקדם בקצב שלהם.

שיעורים מוקלטים לצפייה חוזרת

כל השיעורים שלנו מוקלטים באופן אוטומטי וניתנים לצפייה חוזרת במהלך הקורס. הילדים יכולים לצפות שוב בשיעור שהשתתפו בו או להשלים שיעור שהחמיצו. תלמידים מקבלים גישה ישירה להקלטות, למערכת השעות ולחומרי העזר דרך סביבת הלימוד המקוונת שלנו, המעוצבת באופן פשוט, קל ונוח לשימוש.

למידה מהתנסות

תכנית הלימודים מחולקת לפרויקטים, וכל כמה פרויקטים מרכיבים מוצר. כל פרויקט מעמיד בפני הילדים שורה של בעיות, חידות או משימות בדרך להשלמתו שגם מלמדות ולא פחות חשוב מפתחות תחושת מסוגלות והעצמה. כמו כן, העבודה על הפרויקטים מעוררת עניין ומוטיבציה, ועוזרת לתלמיד להתגבר על המכשולים בדרך. בסופו של דבר התלמידים מציגים את המוצרים בגאווה רבה להורים, למשפחה המורחבת ולחברים.

שעות הלימוד

הקורסים השנתיים שלנו מתקיימים בשעות אחר הצהריים והערב. לאור הביקוש הרב, אנחנו פותחים סמסטר נוסף כל שלושה חודשים. השיעורים מתקיימים בימי ראשון עד חמישי. בחופש הגדול אנחנו מפעילים סדנאות תכנות באורך של שבועיים. במידה ואתם מחפשים כיתה שמתאימה ללוח הזמנים של ילדיכם, גשו לעמוד הקורס הרלוונטי, ובדקו את מערכת השעות, או שוחחו עם יועץ לימודים.

תקשורת אתכם ההורים

חשוב לנו שתהיו מעודכנים בתהליך, בנוסף לקשר הישיר עם המורה, אנחנו נעדכן אתכם בדרכים הבאות:
אסיפת הורים בתחילת הקורס - מספר שיעורים לאחר תחילת הקורס, אתם מוזמנים לפגישת הכרות עם המורה, שבה תשוחחו על תכנית הלימודים.
עדכונים שוטפים במייל- במהלך הקורס, תקבלו עדכונים במייל המתארים את הנעשה בכיתה.
תזכורות לפני כל שיעור- אנחנו נזכיר לכם בסמס וב-ווטסאפ על השיעור שמתקרב ובא.
התראת היעדרות משיעור- במקרה שילדכם לא הגיע לשיעור תקבלו הודעה על היעדרות.

הפרטיות של ילדך חשובה לנו

טקי יוני שומרת על פרטיות ילדך, ההורים יכולים לנהל את הגדרות סביבת הלימוד המקוונת, ולהחליט מה ילדיהם יוכלו לראות, לעשות ולשתף בזמן הלימודים. לפרטים נוספים על מדיניות הפרטיות שלנו לחצ/י כאן.

הטוב ביותר משני עולמות:

הטכנולוגיה הכי מתקדמתוהחינוך הכי איכותי

הימים בהם עולם התכנות היה כלי של קומץ קטן מהאוכלוסייה עברו.
בעזרת טכנולוגיה, אנחנו נותנים את מתנת החדשנות לילדים בכל מקום.

 • לומדים

  התחברו לכיתה מהמחשב כדי להשתתף בשיעור השבועי.
 • משתתפים

  מדברים עם מורים ותלמידים בזמן אמת ומקבלים תשובות לשאלות.
 • חוזרים על החומר

  בודקים את הלו"ז, צופים בהקלטות ומורידים תרגילים מסביבת הלימוד המקוונת.
 • יוצרים

  משתפים את הפרויקטים שיצרנו בכיתה עם משפחה וחברים ומקבלים תעודת הערכה בסיום הקורס.

לוקחים את הילד שלך אל העתיד

השיעורים מועברים אונליין דרך וידאו בזמן אמת. כל שיעור מונחה על ידי מדריך מנוסה וקשוב. קבוצות הילדים קבועות - כך הילד יכול לפתח תחושת ביטחון וליצור חוויות משותפות עם המדריך והקבוצה.