למה תכנות?

מצריכת תוכן פאסיבית ליצירה דיגיטלית

ילדים אוהבים לשחק במשחקי מחשב ולהשתמש במגוון אפליקציות בסמארטפון, לכן הם חשופים למסכים יותר משהיינו רוצים, ומעבירים זמן רב בצריכת תוכן פאסיבית ברשת.

כהורים אנחנו יכולים לעזור לילדינו לתעל את העניין הטבעי שלהם במדיה דיגיטלית לפעילות לימודית ויצירתית. בעזרת לימודי תכנות אנו יכולים להפוך בהדרגתיות את הזמן הפאסיבי מול המסך לפעילות אקטיבית וליצירה דיגיטלית.

לימודי תכנות הפכו למיומנות בסיסית נדרשת בעולם הדיגיטלי המשתנה, ובדיוק כמו לימודי קריאה וכתיבה, כדאי להתחיל ללמוד מגיל צעיר.

מה זה ייתן לילד שלי?

 • לימודי תכנות מפתחים את החשיבה. לימודי תכנות גורמים לפעילות גבוהה במספר רב של אזורים במוח. הם מפתחים חשיבה לוגית, חישובית ופרוצדורלית.
 • לימודי תכנות מפתחים את היצירתיות. עבודה על פרויקטים בתכנות מציתה את הדמיון. למידה מהתנסות מאתגרת ילדים לחשוב מחוץ לקופסה ולפתור בעיות באופן יצירתי.
 • לימודי תכנות מעלים את הביטחון העצמי. עבודה על פרויקטים בתכנות משלב הרעיון עד שלב המוצר, שניתן לשתף עם משפחה וחברים, מעניקה לילדים חוויות רבות של הצלחה.
 • לימודי תכנות תורמים להצלחה בתחומים אחרים. לימודי תכנות מפתחים הבנה חדשה של מושגים מתמטיים מופשטים. הם מעודדים חשיבה יצירתית ומחזקים את יכולות התקשורת והניסוח בעל-פה ובכתב. כתוצאה מכך, לימודים אלו תומכים בהצלחה של תלמידים בתחומים רבים כמו: מתמטיקה, אומנות והבנת הנקרא.
 • לימודי תכנות מובילים לחדשנות. המהפכה הדיגיטלית שינתה את האופן שבו אנחנו צורכים מידע, עובדים ומתקשרים עם אנשים. לימודי תכנות מעניקים לילדינו את הכלים לקחת חלק פעיל בהובלת חדשנות דיגיטלית.
 • לימודי תכנות קלים להבנה והטמעה בגיל צעיר. לימודי תכנות דומים ללימודי שפה זרה. ילדים לומדים במהירות, מבינים לעומק וסופגים יותר כשהם נחשפים ללימודי תכנות בגיל צעיר.

תנו לנו לעזור לכם למצוא את קורס התכנות שהכי מתאים לילד.ה שלך

התחילו

טקי יוני מאפשרת כניסה בטוחה לעולם התכנות

 • לימוד אונליין בקבוצה קטנה עם מורה קשוב ומקצועי

  מורה קשוב מעורר בקבוצה קטנה של תלמידים את ההשראה הדרושה כדי להתגבר על האתגרים הכרוכים בלימודי תכנות.

 • כל אחד יכול

  אנו מעצבים את תכנית הלימודים שלנו כדי שתתאים לצרכים המגוונים של כל תלמיד. דרישת הסף היחידה היא רצון. התכנית בנויה בשלבים ובדרגות קושי שונות שמאפשרות לכל ילד להשתתף, ליהנות ולחוות הצלחה.

 • מומחים בחינוך ילדים

  למורים שלנו יש ניסיון רב בהוראת ילדים ונוער. הם מתקשרים עם ילדים בשפתם, מסבירים מושגים מורכבים במלים פשוטות, מעוררים עניין ומוטיבציה, ובונים את הביטחון העצמי ותחושת המסוגלות של כל ילד.