סדנת תותחי פיתוח אפליקציות

צרו משחקים אינטראקטיביים במו ידיכם!

 • משך הקורס: 10-17 שבועות
 • מפגש בשבוע: 55 דק׳ כל מפגש
 • כיתות: ה׳ - י״ב (קבוצות לפי גיל)

אנחנו גאים ללמד תכנות לילדי עובדי חברות ההייטק המובילות בעולם

בחרו את גיל הילד/ה

אודות הקורס

הסדנה שלנו היא כרטיס הכניסה של ילדיכם לעולם התכנות. ב-9 מפגשים ב – Zoom (שעה בשבוע) , הם יהפכו את זמן המסך שלהם לחוויה לימודית מעשירה. המדריכים המנוסים שלנו ילוו את ילדיכם בתהליך המרגש של פיתוח אפליקציה מאפס, משלב הרעיון לשלב העיצוב, ומתהליך התכנות עד לתהליך ההתקנה והשיתוף. אנחנו מאמינים שתכנות בימינו הוא ידע בסיסי ומשמעותי לכל ילד וילדה. בנוסף לידע הפרקטי, לימודי תכנות מפתחים כישורים כמו חשיבה מחוץ לקופסה ויצירתיות שעוזרים להעצים ילדים ולחזק את תחושת המסוגלות שלהם – פשוט לדעת שהם יכולים!

מה הסדנה כוללת?

לימוד יסודות התכנות ופיתוח אפליקציה, בקבוצה קטנה עם מדריך מנוסה.
הילדים ישתמשו בפלטפורמת LiveCode, יכתבו קוד, יפתחו ויעצבו אפליקציה ומשחק וישתפו אותם!
פיתוח מיומניויות קריטיות כמו חשיבה ביקורתית, פתרון בעיות ולמידה מטעויות.

מה זה ייתן לילדים שלי?

 • כניסה לעולם התכנות באופן מהנה ופשוט להבנה.
 • יכולת להפוך רעיון למציאות, ליצור פרוייקט בעצמם, מהתחלה ועד הסוף
 • ידע פרקטי ומיומנויות המאה ה-21 שישרתו אותם היום ובעתיד.
רוצים לוודא שהסדנה מתאימה לילדכם?
$110 $44
עלות שיעור ניסיון בהחזר מלא
ההרשמה מתחילה בתקופת ניסיון בזיכוי מלא. ניתן לקבל החזר מלא של דמי הרישום במהלך תקופת הניסיון.
 • בתום תקופת הניסיון $89 כל חודש במשך 9 חודשים. התשלום עבור הסדנה מתחיל רק לאחר תום תקופת הנסיון.
 • העלות הכוללת ל-9 מפגשי הסדנה: $846
איך קובעים שיעור ניסיון?
למועדים ולהרשמה

כרטיס הכניסה שלהם לעולם התכנות

תכנות בימינו הוא ידע בסיסי, אל תחמיצו את ההזמנות להעניק לילדיכם יתרון משמעותי באמצעות הסדנה שלנו.

מצוין
מבוסס על ביקורות

הי לכולכם באשר תהיו החשוב ביותר כהורה כמובן היא היכולת שלכם לתת מענה לכל תקלה/ בעייה/ בקשה ...ממש נהדר ו תודה. וכמובן איך לא הילד שלי שממש מחכה ליום השיעור, סקרן והכי חשוב נהנה. גם על זה אומר תודה

שילה מעודה , ישראל

אני מרוצה מאד מהקורס של מלאני ראובן חושב שאולי רק צריך להעלות את הרמה אבל חוץ מזה לא צריך כלום

רועי -משה נוימן , ישראל

השיעורים האלה מאוד כיפים אני ידעתי לתכנת מקודם אבל השעירוים שיפרו לי את הידע וגם זה מלמד דברים חדשים שלא ידעתי

יובל דונייה , ישראל

שיעורי אנגלית, מחשבים מעוררי מחשבה ויצירה. מקדמים את הילדים

מירב חביבי , ישראל

אני ממליץ על הקורס, קורס מאתגר, אני עובד על התוכנה בזמני הפנוי, לא מסובך ללמוד את התוכנה, המורה מסביר טוב. אני מרגיש שזה מפתח לי את המוח

גיא אבירם , ישראל

קורס מצויין, זה הקורס השני שלנו בחברה הנל. מדריך אחראי, קשוב ואכפתי. הילד מתקדם ומשתפר. ממליץ בחום למי שאוהב משבים וטכנולוגיה

מאור רוב , ישראל

תכנית הלימודים

התלמידים יעשו את הצעדים הראשונים שלהם בעזרת LiveCode, הם יכתבו קוד שמשתמש בתחביר של אנגלית פשוטה, ותוך כדי כך גם יקבלו הזדמנות להשתמש במגוון כלים בתכנות, כמו תנאים (if\else) ו-input. בנוסף, תהיה להם אפשרות לעצב את האפליקציה בהתאם להעדפותיהם והם יוכלו לבחור את הרקע, לשלוט בצבעי הכפתורים, לבחור את מיקום האובייקטים ועוד. עד סוף הסדנה, הילדים שלך ירוויחו מיומנויות יקרות ערך בפיתוח אפליקציות, כמו גם ביטחון ביכולתם ליצור מוצרים דיגיטליים משלהם.

סביבת הפיתוח

LiveCode

LiveCode

קורס פיתוח האפליקציות שלנו לילדים מציע דרך חדשנית ומהנה ללמוד לתכנת באמצעות LiveCode. שפת התכנות העוצמתית הזאת משתמשת באנגלית פשוטה כתחביר, מה שמקל על ילדים ללמוד את יסודות התכנות. LiveCode גם מאפשרת כניסה חלקה לעולם התכנות, ולכן היא מושלמת למתחילים. בנוסף, בזכות היכולת של התוכנה ליצור תוכן לפלטפורמות שונות, הילדים יכולים ליצור קוד זהה עבור מערכות ההפעלה iOS ו-Android, וזו אחת הסיבות ש-LiveCode היא כלי רב ערך עבור כל יוצר דיגיטלי עם שאיפות לעתיד.

פרויקטים

Hello World

Hello World זהו הפרויקט המושלם לילדים שרק מתחילים את המסע שלהם בעולם התכנות, והוא יתן להם משהו להראות למשפחה כבר אחרי השיעור הראשון!
בפרויקט זה, התלמידים יפתחו את האפליקציה הראשונה שלהם תוך כתיבת תחביר אמיתי. האפליקציה תהיה פשוטה, ותאפשר לטקסטים להופיע ולהיעלם בתגובה להזנה של קטעי טקסט שונים. בעזרת LiveCode, הילדים ילמדו את יסודות התכנות, כולל כיצד לכתוב תחביר, להשתמש במשתנים וליצור פקודות תנאי.

My Tamago

My Tamago ילדיכם ייצרו משחק כיפי ומרתק משלהם שבו יהיו מוגבלים רק מכוח הדמיון! בפרויקט זה, התלמידים יעצבו ויפתחו משחק ייחודי משלהם, שבו השחקנים יכולים לשלוט על המונה הממוקם על המסך. הילדים יתכננו את ה-UX של המשחק, וכך יתחילו להפעיל ולפתח את היצירתיות שלהם ולתכנן משחק שהוא לגמרי שלהם. באמצעות LiveCode הם ילמדו לתכנת מנוע של משחק, לעצב את הגרפיקה, וליצור חוויית משתמש נעימה ומוצלחת. ברגע שהמשחק יהיה מוכן, הילדים יוכלו להתקין את האפליקציה על הסמארטפון שלהם ולהשוויץ ביצירה שלהם בפני חברים ומשפחה.

ילדים מספרים

ילדים נהנים ללמוד אונליין, ליצור ולהמציא אתנו. אל תסמכו עלינו, הקשיבו לחוויית הלימוד שלהם!

ליאת, בוגרת קורס פיתוח אפליקציות לילדים

המדריכים שלנו

המדריכים שלנו נבחרו בקפידה ועברו הכשרה ארוכה ומשמעותית לפני הסמכתם. הם יודעים כיצד להסביר נושאים מורכבים באופן קל להבנה, מתוך ישום מעשי של הידע הנלמד בסדנה. ביחד איתם, ילדיכם ילמדו לחזק את הבטחון ביכולות שלהם, וייפתחו מיומנויות וכישורים נדרשים שיעזרו להם היום ובעתיד.

איך זה עובד?

Tekkie Uni מתמחה בהנחיית כיתות לימוד אונליין בזמן אמת בעזרת מדריך מנוסה, נוכח וקשוב, ובשילוב טכנולוגיה המאפשרת למידה משותפת. אנחנו מאמינים שעם קצת עזרה כל מי שרוצה ללמוד – יכול!

 • למידה משותפת

  השאלה היא לא מה לומדים אלא עם מי. זו הסיבה שאנחנו משתמשים בתכנת מפגשי וידאו המאפשרת לקבוצה קטנה של תלמידים להכיר אחד את השני ואת המדריך שלהם. המדריך משתמש באופציית שיתוף מסכים, כך שכל התלמידים יכולים לראות מה הוא עושה על שולחן העבודה שלו. התלמידים יכולים להשתתף בשיעור על ידי שימוש במיקרופון או בצ'אט.
 • עזרה ותגבור

  בנוסף לשיעורים השבועיים, התלמידים מוזמנים להשתתף במפגש תרגול שבועי בליווי מדריך בזמן אמת. המפגש מוקדש לשאלות ותשובות ולמתן עזרה אישית לכל תלמיד בעבודה על הפרויקטים שלו. כל השיעורים ומפגשי התרגול מוקלטים אוטומטית, וניתן לשוב ולצפות בהם לאורך הקורס.
 • שעות טיסה

  התלמידים לומדים דרך עשייה, ועובדים על הפרויקטים האישיים שלהם בסביבה כיפית, שבה אנחנו לא מציגים את התשובות אלא מחפשים אותן יחד.

רוצים עוד?

אנחנו מציעים שלל תכניות נוספות

אמני סקראץ'
אמני סקראץ'
 • עיצוב משחקים
 • יסודות התכנות
 • חשיבה אנליטית

סביבת הפיתוח סקראץ', מאפשרת לילדים ללמוד את דרך החשיבה של המתכנת ללא הצורך בהתמודדות עם כתיבת שורות פקודה מורכבות. את הפקודות גוררים ומחברים כמו לגו ונשארים עם החופש ללמוד, להבין, ליצור וליהנות.

עמוד הקורס
אלופי רובוטיקה
אלופי רובוטיקה
 • תכנות בג'אווה
 • פתרון מבוכים
 • עמידה באתגרים

במהלך התכנית הילדים יתוודעו ליסודות הפיזיקה והמכניקה הכרוכים בתכנות רובוט וילמדו להכיר מבפנים את מי שיהפוך בעתיד הלא רחוק לידידו הטוב של האדם.

עמוד הקורס
כוכבי וידאו מהסרטים
כוכבי וידאו מהסרטים
 • לספר סיפור
 • צילום ועריכה
 • עיצוב ערוץ אישי

התלמידים ילמדו כיצד לתכנן, להפיק, לערוך ולשתף סרטונים בפלטפורמות דיגיטליות פופולריות.

עמוד הקורס

יש לכם שאלות?

 • איך עובד שיעור הניסיון? מה אם הילד לא רוצה להמשיך?

  בשיעור הניסיון ילדך יפגוש את המדריך, את הילדים האחרים בקבוצה, יחווה הכרות עם סביבת הפיתוח וישתתף בשיעור אחד. אם לא תרצו להמשיך, כל שצריך לעשות הוא ליידע אותנו אחרי השיעור הראשון במייל: [email protected] או בטלפון: 03-7554100 ואנחנו נחזיר לכם את דמי הרישום ששילמתם וכמובן שלא נחייב אתכם בשום תשלום נוסף.

 • לילד שלי אין ניסיון בתכנות, האם הוא יוכל להשתתף בקורס?

  בודאי! אנחנו מאמינים שתכנות בימינו הוא ידע בסיסי ומשמעותי לכל ילד. לכן אנחנו מלמדים תכנות מרמת מתחילים ללא נסיון ועד רמות מתקדמות.

 • מה קורה בתום הסדנה?

  הסדנה מהוה כרטיס כניסה לעולם התכנות, בסופה ילדך יוצא עם ידע משמעותי ופרקטי ועם אפליקציה אמיתית שיצר בעצמו. יש לנו מגוון תכניות המשך בתחום התכנות והיצירה הדיגיטלית כדי שילדיכם יוכלו להעמיק ולצמוח בתחום.

 • כמה זה עולה?

  שכר הלימוד עבור הקורס הוא משולם ב-4 תשלומים שווים . דמי ההרשמה בעלות של מקוזזים מהעלות הכוללת של הקורס. תוכלו להנות מהנחה מיוחדת של 15% בהרשמה דרך האתר בלבד. המבצע לזמן מוגבל ועל בסיס מקום פנוי.

 • מהי מדיניות הביטול שלכם?

  השיעור הראשון הוא שיעור ניסיון ללא התחייבות. אם ברצונכם לקבל החזר מלא, עליכם לבטל את הרישום לפני מועד השיעור השני. למידע נוסף לגבי תנאי הביטול לחצ/י כאן.

   

 • איך הלימודים מתקיימים? איך הילד נפגש עם המדריך?

  מפגשי הלימוד מקוונים, הילד יפגש עם המדריך והחברים לקבוצה פעם בשבוע דרך ZOOM. המפגשים השבועיים מוקלטים, כך שתוכלו לחזור על תוכן השיעור, או להשלים אם פספסתם שיעור.

 • איך אני יכול לעקוב אחר ההתקדמות של הילד שלי בקורס?

  כל השיעורים ומפגשי התרגול מוקלטים באופן אוטומטי. אנחנו מעודדים את ההורים לצפות בהקלטות ולשתף אותנו בהתרשמותם. אתם יכולים גם לכתוב מייל למדריך ולשמוע על התקדמות הילד ממנו.

   

 • מה קורה אם הילד לא רוצה להמשיך לאחר תקופת הניסיון?

  כל שצריך לעשות הוא ליידע אותנו לפני תום תקופת הניסיון במייל: [email protected] או בטלפון: 03-7554100 ואנחנו נחזיר לכם את מה ששילמתם עבור תקופת הניסיון, וכמובן שלא נחייב אתכם בשום תשלום נוסף.

   

  במידה ואתם רוצים להמשיך לאחר השיעור הראשון פשוט הופיעו לשיעור הבא ויתר התשלומים יחויבו באופן אוטומטי.