סדנת תכנותכיתות ט - י"א

אצלנו הילדים יתאהבו בתכנות דרך תהליך מודרך היטב שבו יוכלו ליהנות מיצירת ואפליקציות משלהם.

פעם ראשונה באתר שלנו? צפו בסרטון שלנו

בחרו את גיל הילד/ה

למה תכנות?

סדנת התכנות הזו תסחוף את ילדיכם למסע מרתק בעולם התכנות, בו הם ילמדו כיצד לפתח ולעצב אפליקציות ומשחקים משלהם לסמארטפונים. המפתח לתכנות הוא חשיבה מחוץ לקופסה וחיבור ליצירתיות, ואנחנו מאמינים שזה נכון במיוחד עם ילדים. הקורס שלנו נועד להעצים את הילדים באמצעות הענקת הכלים שיעזרו להם להביע את עצמם, לפתח חשיבה פרוצדורלית, ולבנות אמון ביכולות שלהם.

במשך 9 שבועות, המדריכים המנוסים שלנו ידריכו את ילדיכם בכל שלב של תהליך פיתוח האפליקציה. משלב הרעיון לשלב העיצוב, ומתהליך התכנות עד לתהליך ההתקנה, ילדיכם ילמדו מיומנויות מעשיות שיעניקו להם יתרון בולט בעולם הדיגיטלי שאנחנו חיים בו.

תוכנית הלימודים שלנו היא פשוטה להבנה, מרתקת ומהנה, ולכן הילדים יוכלו ללמוד את יסודות התכנות מבלי שירגישו מוצפים. גישת הלימוד שאנחנו משתמשים בה היא מבוססת פרויקטים, כלומר כל ילד וילדה ילמדו מיומנויות יקרות ערך בתחומי התכנון, הארגון והביצוע. התוצאה היא שילדיכם לא רק ילמדו לתכנת, הם גם יפתחו חשיבה ביקורתית, מיומנויות לפתרון בעיות וכישורי קבלת החלטות. והכי חשוב, הם יעופו על האפשרות ליצור אפליקציה משלהם ולראות איך היא הופכת מרעיון למציאות.

אז למה לחכות? רשמו את ילדיכם לקורס פיתוח האפליקציות שלנו עוד היום והעלו אותם על המסלול להיות יוצרים דיגיטלים. עם הקורס שלנו, האפשרויות הן אינסופיות, והעתיד מזהיר.

לצערנו, אין מקום פנוי בקורס שבחרת.

אפשר להשאיר את פרטי הקשר, ואנו ניצור קשר כדי למצוא את הקורס המתאים לך.

צרו איתי קשר
עיקרי התכנית
 • רמה
  מתחילים
 • שעות שבועיות
  שעה שבועית
 • מחויבות
  9 שבועות
 • כיתה
  ט - י"א
 • שפה
  עברית
 • מיקום
  שיעורים אונליין
 • דמי רישום לקורס - $20
  זיכוי מלא, כולל שיעור ניסיון
  ההרשמה מתחילה בתקופת ניסיון בזיכוי מלא. ניתן לקבל החזר מלא של דמי הרישום במהלך תקופת הניסיון.
  לאחר מכן $83 כל חודש במשך 4 חודשים
  התשלומים החודשיים מתחילים לאחר תום תקופת הניסיון
  בתום תקופת הניסיון אמצעי התשלום הנבחר יחוייב כל חודש במשך הקורס.
 • הירשמו עכשיו

מה זה ייתן לילד שלי?

 • הבנת שורות קוד כמו: input או if/else
 • שיפור וחידוד מיומנויות של המאה ה-21 (חשיבה יצירתית, פתרון בעיות וחשיבה חישובית)
 • יצירת פרויקטים כיפים והתמודדות הדרגתית עם אתגרים בעזרתם של מדריך או מדריכה קשובים

הירשם עכשיו וקבל שיעור ניסיון!

ניתן לקבל החזר מלא על כל הקורסים. דמי הרישום שלך על סך- $20 ניתנים לזיכוי מלא במהלך תקופת הניסיון וכוללים שיעור ניסיון.

התלמידים שלנו אוהבים ללמוד בטקי יוני. לכן אנחנו מאמינים באיכות הקורסים ומאפשרים זיכוי מלא. לאחר תקופת הניסיון ייגבה תשלום חודשי על סך- $83 במשך 4 חודשים.

רוצה לדבר עם אחד מיועצינו?
השאר פרטיך כאן או התקשר אלינו 03-7554100

ילדים מספרים

ילדים נהנים ללמוד אונליין, ליצור ולהמציא אתנו. אל תסמכו עלינו, הקשיבו לחוויית הלימוד שלהם!

ליאל, בת 11 פיתוח אפליקציות לילדים

תכנית הלימודים

בסדנת התכנות, התלמידים יעשו את הצעדים הראשונים שלהם בעולם המדהים של פיתוח אפליקציות. בעזרת LiveCode, הם יכתבו קוד שמשתמש בתחביר של אנגלית פשוטה, ותוך כדי כך גם יקבלו הזדמנות להשתמש במגוון כלים בתכנות, כמו תנאים (if\else) ו-input. בנוסף, תהיה להם אפשרות לעצב את האפליקציה בהתאם להעדפותיהם והם יוכלו לבחור את הרקע, לשלוט בצבעי הכפתורים, לבחור את מיקום האובייקטים ועוד. עד סוף הסדנה, הילדים שלך ירוויחו מיומנויות יקרות ערך בפיתוח אפליקציות, כמו גם ביטחון ביכולתם ליצור מוצרים דיגיטליים משלהם.

סביבת הפיתוח

LiveCode

LiveCode

קורס פיתוח האפליקציות שלנו לילדים מציע דרך חדשנית ומהנה ללמוד לתכנת באמצעות LiveCode. שפת התכנות העוצמתית הזאת משתמשת באנגלית פשוטה כתחביר, מה שמקל על ילדים ללמוד את יסודות התכנות. LiveCode גם מאפשרת כניסה חלקה לעולם התכנות, ולכן היא מושלמת למתחילים. בנוסף, בזכות היכולת שלהתוכנה ליצור תוכן לפלטפורמות שונות, הילדים יכולים ליצור קוד זהה עבור מערכות ההפעלה iOS ו-Android, וזו אחת הסיבות ש-LiveCode היא כלי רב ערך עבור כל יוצר דיגיטלי עם שאיפות לעתיד.

פרויקטים

Hello World

Hello World זהו הפרויקט המושלם לילדים שרק מתחילים את המסע שלהם בעולם התכנות, והוא יתן להם משהו להראות למשפחה כבר אחרי השיעור הראשון!
בפרויקט זה, התלמידים יפתחו את האפליקציה הראשונה שלהם תוך כתיבת תחביר אמיתי. האפליקציה תהיה פשוטה, ותאפשר לטקסטים להופיע ולהיעלם בתגובה להזנה של קטעי טקסט שונים. בעזרת LiveCode, הילדים ילמדו את יסודות התכנות, כולל כיצד לכתוב תחביר, להשתמש במשתנים וליצור פקודות תנאי.
פרויקט זה נועד לבנות אצל הילדים את הביטחון הדרוש להם כדי להתמודד עם אתגרי תכנות מורכבים יותר בעתיד. עד סוף הפרויקט, ילדים ירכשו מיומנויות חשובות בתחום פיתוח האפליקציות ויוכלו להציג בגאווה את האפליקציה הראשונה שלהם.

My Tamago

My Tamago ילדיכם ייצרו משחק כיפי ומרתק משלהם שבו יהיו מוגבלים רק מכוח הדמיון! בפרויקט זה, התלמידים יעצבו ויפתחו משחק ייחודי משלהם, שבו השחקנים יכולים לשלוט על המונה הממוקם על המסך. הילדים יתכננו את ה-UX של המשחק, וכך יתחילו להפעיל ולפתח את היצירתיים שלהם ולתכנן משחק שהוא לגמרי שלהם. באמצעות LiveCode הם ילמדו לתכנת מנוע של משחק, לעצב את הגרפיקה, וליצור חוויית משתמש נעימה ומוצלחת. ברגע שהמשחק יהיה מוכן, הילדים יוכלו להתקין את האפליקציה על הסמארטפון שלהם ולהשוויץ ביצירה שלהם בפני חברים משפחה.
הפרויקט הזה נועד לעודד ילדים לחשוב מחוץ לקופסה ולהגיע לפתרונות יצירתיים לבעיות מורכבות. עד סוף הפרויקט, ילדים ירכשו מיומנויות חשובות בתחום פיתוח המשחקים, ויעצימו את הביטחון העצמי בנוגע ליכולת שלהם ליצור מוצרים דיגיטליים משלהם.

המדריכים שלנו

המדריכים שלנו נבחרו בקפידה ועברו הכשרה ארוכה ומשמעותית לפני הסמכתם. הם יודעים כיצד להסביר נושאים מורכבים באופן קל להבנה, מתוך ישום מעשי של הידע הנלמד בסדנה. ביחד איתם, ילדיכם ילמדו לחזק את הבטחון ביכולות שלהם, וייפתחו מיומנויות וכישורים נדרשים שיעזרו להם היום ובעתיד.

איך זה עובד?

Tekkie Uni מתמחה בהנחיית כיתות לימוד אונליין בזמן אמת בעזרת מדריך מנוסה, נוכח וקשוב, ובשילוב טכנולוגיה המאפשרת למידה משותפת. אנחנו מאמינים שעם קצת עזרה כל מי שרוצה ללמוד – יכול!

 • למידה משותפת

  השאלה היא לא מה לומדים אלא עם מי. זו הסיבה שאנחנו משתמשים בתכנת מפגשי וידאו המאפשרת לקבוצה קטנה של תלמידים להכיר אחד את השני ואת המדריך שלהם. המדריך משתמש באופציית שיתוף מסכים, כך שכל התלמידים יכולים לראות מה הוא עושה על שולחן העבודה שלו. התלמידים יכולים להשתתף בשיעור על ידי שימוש במיקרופון או בצ'אט.
 • עזרה ותגבור

  בנוסף לשיעורים השבועיים, התלמידים מוזמנים להשתתף במפגש תרגול שבועי בליווי מדריך בזמן אמת. המפגש מוקדש לשאלות ותשובות ולמתן עזרה אישית לכל תלמיד בעבודה על הפרויקטים שלו. כל השיעורים ומפגשי התרגול מוקלטים אוטומטית, וניתן לשוב ולצפות בהם לאורך הקורס.
 • שעות טיסה

  התלמידים לומדים דרך עשייה, ועובדים על הפרויקטים האישיים שלהם בסביבה כיפית, שבה אנחנו לא מציגים את התשובות אלא מחפשים אותן יחד.

מעוניינים בסדנת התכנות?

היועצים שלנו ישמחו לענות לכל שאלותיכם, לחצו מטה והשאירו את פרטיכם.

רוצים עוד?

אנחנו מציעים שלל תכניות נוספות

אמני סקראץ'
אמני סקראץ'
 • עיצוב משחקים
 • יסודות התכנות
 • חשיבה אנליטית

סביבת הפיתוח סקראץ', מאפשרת לילדים ללמוד את דרך החשיבה של המתכנת ללא הצורך בהתמודדות עם כתיבת שורות פקודה מורכבות. את הפקודות גוררים ומחברים כמו לגו ונשארים עם החופש ללמוד, להבין, ליצור וליהנות.

עמוד הקורס
אלופי רובוטיקה
אלופי רובוטיקה
 • תכנות בג'אווה
 • פתרון מבוכים
 • עמידה באתגרים

במהלך התכנית הילדים יתוודעו ליסודות הפיזיקה והמכניקה הכרוכים בתכנות רובוט וילמדו להכיר מבפנים את מי שיהפוך בעתיד הלא רחוק לידידו הטוב של האדם.

עמוד הקורס
כוכבי וידאו מהסרטים
כוכבי וידאו מהסרטים
 • לספר סיפור
 • צילום ועריכה
 • עיצוב ערוץ אישי

התלמידים ילמדו כיצד לתכנן, להפיק, לערוך ולשתף סרטונים בפלטפורמות דיגיטליות פופולריות.

עמוד הקורס

יש לכם שאלות?

 • לילד שלי אין ניסיון בתכנות, האם הוא יוכל להשתתף בקורס?

  כן. אנחנו מלמדים מרמת מתחילים ללא ניסיון ועד מתקדמים.

 • מהי מדיניות הביטול שלכם?

  השיעור הראשון הוא שיעור ניסיון ללא עלות. אם ברצונכם לקבל החזר מלא, עליכם לבטל את הרישום לפני מועד השיעור השני. למידע נוסף לגבי תנאי הביטול לחצ/י כאן.

 • זמני שיעור – באיזה שעות אתם מלמדים?

  אנחנו מלמדים מראשון עד חמישי בשעות הבוקר, הצהריים והערב. אתם מוזמנים להסתכל בלוח הזמנים ולשבץ את ילדיכם לזמן הנוח ביותר עבורכם.

 • מה הגיל המינימלי להשתתפות בקורס אונליין?

  אנחנו מלמדים ילדים בכיתות ה עד י"א. סדנת התכנות מיועדת לילדים בכיתות ט עד י"א.

 • איך אני יכול לעקוב אחר ההתקדמות של הילד שלי בקורס?

  כל השיעורים ומפגשי התרגול מוקלטים באופן אוטומטי. אנחנו מעודדים את ההורים לצפות בהקלטות ולשתף אותנו בהתרשמותם. אתם יכולים גם לכתוב מייל למדריך ולשמוע על התקדמות הילד ממנו.

 • האם צריך לרכוש חומרי לימוד עבור הקורס?

  כל מה שצריך זה מחשב ואינטרנט תקין ואתם מוכנים לשיעור. אנחנו עובדים עם מערכות התפעול של Windows וMac -. למידע נוסף לגבי דרישות הקורס לחצ/י כאן.

 • כמה זה עולה?

  שכר הלימוד עבור הקורס הוא $350 אך ההרשמה מתחילה עם תקופת ניסיון של 7 ימים בעלות של $20 שמקוזזים מהעלות הכוללת של הקורס.

 • אפשר לשלם בתשלומים?

  כן. ניתן לפרוש את שכר הלימוד עבור הסדנאות למקסימום של 4 תשלומים ללא ריבית ועבור הקורסים הארוכים ל9 תשלומים. למידע נוסף צרו קשר עם מוקד שירות הלקוחות שלנו.

 • מה כלול בתקופת הניסיון?

  תקופת הניסיון היא בעצם 7 הימים הראשונים של הקורס, כך שילדך יפגוש את המדריך, את הילדים, יחווה הכרות עם סביבת הפיתוח וישתתף בשיעור אחד.

 • מה קורה אם הילד לא רוצה להמשיך לאחר תקופת הניסיון?

  כל שצריך לעשות הוא ליידע אותנו לפני תום תקופת הניסיון במייל: [email protected] או בטלפון: 03-7554100 ואנחנו נחזיר לכם את מה ששילמתם עבור תקופת הניסיון, וכמובן שלא נחייב אתכם בשום תשלום נוסף.

 • האם צריך ליידע אתכם אם אנחנו רוצים להמשיך עם הקורס לאחר תקופת הניסיון?

  לא. במידה ואתם רוצים להמשיך לאחר השיעור הראשון פשוט הופיעו לשיעור הבא ויתר התשלומים יחויבו באופן אוטומטי.