המדריכים שלנו

המדריכים שלנו עוברים תהליך מיון קפדני והכשרה מדויקת ללימוד
בשיטת הלימוד הייחודית שלנו. הכירו את המדריכים שלנו לפיתוח אפליקציות.

עדה אראל

עדה אראל

עדה, מעצבת ואם לשני ילדים, בעלת סטודיו שעוסק בעיצוב גרפי על כל גווניו, החל מעיצוב לוגו ומיתוג דרך עיצוב ספרים, מצגות, עיצוב אתרי אינטרנט ואפליקציות.
במקביל לעשייה בסטודיו עדה יוזמת ומשתתפת בפרויקטים שונים; היא לימדה עיצוב וקומיקס בבתי ספר יסודיים, פיתחה מותג של מוצרי עץ עם הדפסים גרפיים ומתנדבת בעמותת ׳לצאת מהקופסא׳ שמקדמת את תחום העיצוב בארץ.
עדה מאוד אוהבת ללמד ולשלב חינוך בעשייה שלה ומאמינה שילד שמתפתחת אצלו תחושה של מסוגלות יכול גם להיות גיבור על.
קורס יוטיוברים
אודות הקורס

קורס היוטיוברים מיועד לילדים בגילאי 10-13 הרוצים להכיר את עולם התכנון, הצילום וההפקה של סרטונים ליו-טיוב. תיעוד, צילום ושיתוף ברשתות חברתיות הפכו לפעילות יומיומית אוניברסאלית אבל מה בין שיתוף לביטוי אישי ואומנותי? קורס היוטיוברים משלב בין חלומו של כל ילד ליצור סרטונים ליו-טיוב ואולי אפילו להפוך ליו-טיובר, לבין רצון ההורים לעודד התפתחות בריאה ומעבר הדרגתי מצריכה ליצירה ברשת. הקורס מעניק לילדים כלים להבעה ולביטוי אומנותי, שמפתחים מערך יכולות עשיר ובריא להתמודדות עם העולם הרגשי והנפשי של כל ילד. בסיום הקורס יהיו לילדים הכלים הדרושים על מנת להפוך את העיסוק היומיומי בצילום ושיתוף לכלי אומנותי של ביטוי, הבעה וגיבוש אמירה ייחודית, שיכולה להשפיע ואפילו להכתיב אופנה ודעת קהל.

עוד על הקורס
חזרה לעמוד המדריכים