אנחנו מפרגנים

והפעם פינת הפרגון מוקדשת ליואב מלכה

יואב הוא ילד מדהים בן 10 הוא משתתף צעיר בתכנית שלנו וכבר יש לו "רקורד" של קורסים רבים של מחשבים: פוטושופ, פלאש, ותוכנה לעיצוב דגמים בתלת מימד Tinkercad.

הרעיון להשתתף בתכנית הגיע מהוריו של יואב ובמילותיה של אמו של יואב: "אנחנו מאמינים בלמידה והתנסות טכנולוגית בפרט. חיפשנו עבורו מסגרת המאפשרת זאת ושמחנו למצוא אותה אונליין" מוסיפה לספר אמו: "יואב התחיל בסדנת קיץ וממש התחבר לזה". הוא מאוד אוהב את המפגשים ומאושר מהם, מכל מה שכרוך בהם: מנטע המדריכה שלו, מעמיתיו, מהלמידה, מהאפליקציות, מהתכנות. תפור עליו"


ומה לגבי תחביבים נוספים?

"ליואב יש תחביבים נוספים, הבאים לידי ביטוי גם באפליקציות שהוא מפתח. אחד מתחביביו הוא ציור .

מספרת נטע, מדריכתו: " יואב ילד עם יכולת דמיון וביצוע מדהימים, הדמיון שלו אף מתבטא ביכולת למצוא פתרונות לשאלות בהתאם לרמת הלימוד… את האהבה שלו לתכנות ובכלל ליצירת דבר מה אני מרגישה בכל מפגש. ילד מדהים" ומוסיפה:" ליואב יש המון אפליקציות (למידע על סקראץ משחקים) אישיות בתהליכי עבודה, ובחרנו להציג דווקא אפליקציה שכל הילדים לומדים לבנות בתוכנית, אפליקציה בשם: myLiteBriwser, באמצעותה למדנו על חווית המשתמש ועיקרה הוא נושא הבחירה. זאת אומרת איך המשתמש בוחר דברים (לדוגמה אתרים מועדפים ואיך לשמור אותם) תמונות המסך משקפות את היכולת של יואב לקחת דבר מה קיים, ולתת את המגע המיוחד שלו. הוא יכול להשתמש במנוע קיים, ובכלים התכנותיים והעיצוביים שקיבל במפגש ולעשות "מטעמים" משל עצמו. למשל, באפליקציה המוצגת, למדנו איך ניתן לתת למשתמש לבחור ערכת נושא הבנויה מתמונות, בעוד שיואב יצר למשתמש בחירה נוספת של ערכות נושא בצבעים. יואב, מהווה דוגמה מעולה למשתתף שנותן מקום לדמיון שלו, דמיון שבאמצעותו הוא מוצא פתרונות בעצמו לכל שאלה שעולה לו. קשה לפספס את האהבה שלו לתכנות, וליצירת דברים חדשים בכלל. "

תמונות מסך מהאפליקציה של יואב

 
יואב כל הכבוד! מפרגנים לך!

תגובות

השאר תגובה