חוג או קורס תכנות –
כאן לומדים באופן מעשי

שפת תכנות היא שפה הכרחית לילדים בעידן הנוכחי, לכן תמצאו עשרות חוגי תכנות.

בTekkie Uni אנו דוגלים בקורסים עם מטרות ממוקדות, שהם הרבה מעבר לחוגי העשרה.

אתם כבר יודעים ששפת תכנות לילדים היא דרך מצוינת להעניק לילדיכם הזדמנויות הפותחות בפניהם דלתות בהווה ובעתיד, אבל כדי להבטיח זאת, חשוב שתבחרו מסגרת שמקנה ידע וכלים מעשיים, המהווים בסיס אמיתי לשילובם בכל אפיק שירצו בעולם הדיגיטלי לתוכו הם צועדים.

בוחרים נכון

בבחירת מסגרת מתאימה ונכונה ללימודי תכנות לילדיכם, יש לקחת בחשבון מספר גורמים חשובים:

  • מעשי ולא תיאורטי – ילדים לומדים בצורה הטובה ביותר כשהם יכולים ליישם את מה שלומדים. קורס תכנות לילדים בעל ערך צריך להתמקד בפרויקטים מעשיים, בהם הילדים יוצרים משהו אמיתי. כך הם מבינים את המושגים התיאורטיים של תכנות, ומפתחים את הכישורים הנדרשים עבור פתרון בעיות מסוגים שונים.
  • תומך ולא עצמאי – ילדים עלולים להיתקל בקשיים בעת לימוד תכנות. חשוב לוודא שקורס התכנות מספק תמיכה צמודה לאורך כל הדרך, הכוללת שיעורי תגבור, זמינות של מדריכים, פורום תמיכה מקוון ואווירה קשובה ומכילה.
  • ממוקד ולא מפוזר – קורסי תכנות לילדים מיועדים למגוון מטרות, גילאים ורמות. בחירה בקורס ספציפי עם תיאור מדויק למי הוא מיועד ומה הוא מציע, מאפשרת להתאימו לגיל הילד, לרמת הידע שלו ולמטרות שברצונו להשיג.
  • מעצים ולא מעשיר – קורסי התכנות שלנו בנויים כך שהילדים מפתחים כישורי חשיבה לוגית, ביקורתית ויצירתית, כישורי ניסוח והבעה, תקשורת ויוזמה ועוד. כל אלה מעצימים את תחושת המסוגלות שלהם להשגת מטרות ממוקדות בעולם הטכנולוגי העכשווי.

 חוג תכנות או קורס?

בניגוד לחוג תכנות המציע לילדים יריעה רחבה להכרת עולם הדיגיטל, אנו בונים את קורסי התכנות מתוך מחשבה על היום שאחרי, ולכן מציעים לכם קורסים ממוקדי נושא, מעשיים ומעצימים. חוג תכנות נוטה לכלול יותר מדי נושאים, ומשאיר את הילדים עם "טעם" בלבד ולא עם כלים מעשיים, ייתכן והוא מספק חוויה אך נותר בגדר העשרה בלבד.

הקורסים המוצעים לכם

מגוון הקורסים שלנו מיועדים לילדים ונוער בגילאי 7-17, בהתאמה לרמתם ולגילם. כל קורס בעל תוכן ממוקד עם מטרות ספציפיות, ומועבר באמצעות מדריכים מנוסים וקשובים, המלווים את ילדיכם בכל שלב.

  • סקראץ' – לימוד יסודות התכנות בסקראץ' (Scratch), סביבת תכנות שפותחה לילדים. באמצעות חיבור 'בלוקים', הם לומדים מושגים מתמטיים, בדרך יצירתית ומהנה, ויוצרים סיפורים, סרטונים ומשחקים.
  • פייתון – לילדים עם רקע בתכנות. אחת השפות המוכרות, שאפשר להשתמש בה כמעט לכל מטרה.
  • Javascript – שפת תכנות לא קשה ונפוצה, בעזרתה אפשר לבנות אתרים.
  • פיתוח אפליקציות – הפיכת רעיון גולמי לאפליקציה או משחק ברמת גימור גבוהה, תוך רכישת מיומנויות תכנות.

המגוון הרחב של הקורסים ב-Tekkie Uni ממוקדי מטרה ומעשיים.
העניקו לילדיכם את המיומנויות המדויקות, שאיתם יפתחו את המהפכה הבאה.
 

 

 

תגובות

השאר תגובה