מדפסות תלת-ממד והדברים המדהימים שהילדים שלכם יכולים ליצור בעזרתן

בימינו כבר אפשר להדפיס כל דבר, ומגוון הפריטים הרחב המודפסים כבר היום במדפסות תלת-ממד בכל מני תעשיות וענפים הוא מדהים! בפני הילדים של היום עומדות אפשרויות בלתי מוגבלות והזדמנות ייחודית ללמוד איך להתנהל בעולם ולתקשר עם סביבתם בדרך פעילה והדדית.

האם אתם מסוגלים לתאר לעצמכם אילו דברים מדהימים הילדים שלכם יוכלו ליצור בעזרת מדפסת תלת-ממד אם הם רק יקבלו הזדמנות לרכוש מעט ידע בתכנות ולפתח כישורי חשיבה יצירתית וחדשנית? אם התשובה היא כן, אז יש לנו הפתעה בשבילכם – כי אם אתם יכולים לדמיין את זה, הילדים שלכם יכולים ליצור את זה!

מדפסות תלת-ממד מאפשרות לאלפי אנשים מכל רחבי העולם להדפיס כל דבר החל מצעצועים ועד בתי-מגורים.  וזה עוד לא הכול… כיום, אפילו אפשר להדפיס בהן אוכל! אז האם אנו כבר חיים בעידן משפחת סילוני? ובכן, הנה רק חמישה מתוך מאות הדברים אשר הילדים שלכם יכולים ליצור ולהדפיס במדפסת תלת-ממד.

מצעצועים מגניבים ועד לפרותזות ביוניות: שלושה דברים שהילדים שלכם יכולים להדפיס במדפסת תלת-ממד

אם יש משהו שאנחנו יודעים בוודאות זה שהילדים שלכם יחיו בעולם שונה לחלוטין מזה שאנו חיים בו היום. בעולם חדש זה, כישורי תכנות יהוו דרישת סף, והקישוריות תגדיר את האופן שבו אנשים יתנהלו זה מול זה, מול ספקי השירותים שהם צורכים ומול החברה בגדול.

יש כלים רבים העוזרים לילדים ללמוד תכנות, אבל אנחנו ממליצים בחום על קורס פרונטלי מקוון שבו הילדים שלכם יוכלו ללמוד ממדריכים חיים אשר ילוו אותם וילמדו אותם ליצור פריטים מגניבים בעצמם!

היום, אנו רוצים להראות לכם שלושה דברים מופלאים אשר הילדים שלכם יוכלו להדפיס במדפסת תלת-ממד אם הם ירכשו את הכלים והכישורים הנכונים. מוכנים? אז בואו נצא לדרך!

גפיים ביוניות: ידיים ורגליים ביוניות

סמנתה פיין ייסדה את ארגון אופן ביוניקס כדי להעניק גפיים ביוניות לאנשים הזקוקים לפרותזות ושלא הייתה להם עד כה יכולת או הזדמנות להשיגן. מדפסות התלת-ממד אפשרו לפיין להגשים את שאיפתה ולעזור למאות אנשים מכל רחבי העולם. בעזרת תהליך פשוט של עיצוב והתאמה אישית, טכנולוגיה זאת מאפשרת לנו להעניק גפיים ביוניות מתקדמות לאנשים רבים שעד כה אף לא זכו לקבל פרותזות פשוטות.

חברות וגופים רבים כמו אופן ביוניקס עובדות במרץ על פיתוח מגוון של פתרונות ואמצעים שיאפשרו לכל קטוע גפיים לקום וללכת או ללחוץ כהלכה את ידי חבריו. מדפסות התלת-ממד הופכות את העולם למקום טוב יותר הלכה למעשה.

מזון: לאכול בשר שאינו בשר!

ברצלונה אינה רק עיר ספרדית יפיפייה עם שדרות הרמבלס המהממות שבלבה, האנשים היפים הממלאים אותה ויצירות האומנות המרהיבות של גאודי הפזורות ברחביה – אלא המקום שבו מהנדס מזון איטלקי אחד העובד בחברת סטארט-אפ מקומית הדפיס לכאורה את הסטייק הטבעוני הראשוני בעולם. והטבעוניים שביניכם ישמחו מאוד לגלות שהדבר הזה לא רק קיים אלא אף זוכה להצלחה אדירה!

עוגות וקינוחים מודפסים כבר ראינו, אבל בשר?! האם אנו ניצבים בפתחו של עידן חדש בהתפתחות המזון? ומה הילדים שלכם יתכנתו, ייצרו וידפיסו להם לאכול? גלו לנו למטה בתגובות!

בתי-מגורים: הדפס ביתך (בכמה שעות)

מאות מלכ"רים מכל רחבי העולם כבר מנצלים טכנולוגיה מדהימה זאת ליצירת פתרונות דיור מעולים, למלחמה בעוני ולהתמודדות עם אסונות טבע. כיום כבר יש מערכות רבות המאפשרות לנו להדפיס בית-מגורים חדש בתוך 8 עד 24 שעות – ולצורך ההבהרה, נציין כי מדובר בבתים מבטון העמידים בכל תנאי מזג אוויר. להמחשת נקודה זאת, אחד הבתים אף הודפס בעיצומו של החורף הרוסי הקשה… בסוף הם הצליחו להשלים את הבנייה!

בימינו משמשת טכנולוגיית ההדפסה התלת-ממדית בעיקר את המטרות שצוינו למעלה, אך האם בכהן מסתכם הפוטנציאל שלה? והאם בכלל יש לו גבול? מי יודע, אולי יום אחד כולנו נחיה בבתים מודפסים? ואולי בכלל מדובר בפתרון המתקדם והזול ביותר שעומד להציל אותנו מעשורים של תשלומי משכנתה? בואו נראה אילו דברים יוכלו הילדים שלכם ליצור! תנו להם הזדמנות לרכוש את הכלים הנחוצים להם והכינו את עצמכם להפתעה הגדולה!

תנו להם ללמוד לתכנת. העניקו להם את ההזדמנות ליצור את הדבר הגדול הבא

רואים? העולם משתנה, ועכשיו לא רק שכבר יש לנו יכולת ליצור את הדברים (המשוגעים משהו) שיש לנו בראש, אלא אף את התמריץ לעשות את זה. במסגרת קורסי התכנות המקוונים שלנו, אנו מקפידים על העצמת הילדים בכלים ובידע שאנו מקנים להם, ובאמונה שאנו מנחילים להם, והיא "שאם הם יכולים לדמיין את זה, הם יכולים לגרום לזה להתממש!"

רשמו את הילדים שלכם לאחד מקורסי התכנות המקוונים שלנו ותזכו לראות אותם משנים את העולם.

תגובות

השאר תגובה