משדרגים את הבית באמצעות רובוטיקה

מדהים לחשוב באיזו מהירות השתנה העולם שלנו ועד כמה מדויקות היו התחזיות של "משפחת סילוני" ושל "בחזרה לעתיד". כאשר שוחחנו על עלייתו המטאורית של האינטרנט של הדברים, נגענו בנושא זה מנקודת מבט פדגוגית יותר, אבל היום אנחנו רוצים לדבר אתכם על טכנולוגיה מדהימה זאת בעוד הקשר: רובוטיקה.

במאמר זה, אנחנו נציג בפניכם כמה דוגמאות לרובוטים שיכולים לעזור לכם לשדרג את הבית. אנחנו נשווה בין פתרונות מופלאים אלה לבין המצב שהתקיים בעבר, ונדמיין איך יכול להיראות העתיד אם גם הילדים שלנו ילמדו לפתח פתרונות כאלה.

נתחיל ברובוטים הבאים שיכולים לעזור לנו לשדרג את חיינו בסביבת הבית… אבל לפני שנתחיל, הנה לכם טיפ קטן: היכנסו לאמזון, איביי או לכל חנות מקוונת אחרת, כי סביר להניח שלאחר שתסיימו לקרוא מאמר זה, אתם תרצו לקנות כמה דברים בעצמכם.

3 רובוטים מופלאים לשדרוג הבית

מי היה מאמין שרובוטים יחליפו יום אחד את המטאטא. ובכן, היום הזה הגיע כבר לפני כמה שנים טובות. יתר-על-כן, היום הרובוטים עוזרים לנו אפילו במשימות כמו אבטחת הבית והכנת משקאות טעימים.

וזה לא נגמר באלקסה וב-Google Assistant. רובוטים אלה יגרמו לכם להרגיש כאילו שאתם נמצאים בסרט עתידני, וזאת מבלי לצאת מהבית ומבלי להיכנס למכונת זמן… נשמע טוב, נכון?

ה-iRobot

מאז הופעתו של מכשיר ה-iRobot, חלה התקדמות עצומה בטכנולוגיה אשר הוא מבוסס עליה. היום אפשר לחבר רובוט קטן זה, העוזר לנו לנקות את רצפת הבית, לאפליקציה המאפשרת לנו לשלוט בו מרחוק ולהגדיר אילו אזורים בבית אנחנו רוצים שהוא ינקה.

גם אם חתולים נהנים לשחק עם ה-iRobot (או לתקוף אותו), ממש כיף להפעיל אותו מרחוק כמה שעות לפני החזרה הביתה ולחזור לבית נוצץ.

רואים? אפליקציות ורובוטים זה שילוב מנצח, והחדשות הטובות הן שגם הילדים שלכם יכולים ללמוד איך לתכנת רובוטים ולפתח אפליקציות בקורסי התכנות המקוונים של Tekkie Uni.

רובוט האיידו

רובוט ידידותי העוזר לכם בכל מטלות הבית. ממש כמו רוזי, העוזרת הרובוטית של משפחת סילוני, איידו יעזור לכם להשלים מגוון רחב של משימות. איידו כולל מקרן אינטראקטיבי, שורה של חיישנים וכושר תנועה יוצא מן הכלל שיאפשר לכם ליהנות משלל הפונקציות שלו מכל מקום ברחבי הבית. אפשר לתת לאיידו הוראות קוליות או לכתוב אותן על מסך המגע המודרני והמעוצב שלו.

כמעט כל דבר שאיידו עושה מבוצע דרך המקרן המובנה שלו. מקרן זה יכול לעזור לילדים שלכם בלימודים, וגם לעזור לכם לתקן דברים, לבשל ארוחות טעימות ועוד הרבה.

הידעתם שבקורס הרובוטיקה של Tekkie Uni, הילדים שלכם יכולים ללמוד לתכנת רובוטים וירטואליים ואמיתיים? והאם ידעתם שכל אחד מהתלמידים שלנו מקבל גרסה וירטואלית של ערכת הלגו LEGO Mindstorms EV3 לבניית רובוטים? לחצו כאן לצפייה בערכה!

רובוט להשקיה אוטומטית של עציצים

רובוט קטן ומדהים זה הוא משהו שהילדים שלכם יכולים להכין בעצמם, וזאת באמצעות למידת כמה עקרונות פשוטים של תכנות הרובוטיקה באחד מקורסי הרובוטיקה של Tekkie Uni. מה הרובוט הזה מסוגל לעשות? משהו חשוב מאוד: להשקות את העציצים שלכם.

בעזרת אחד מן החיישנים שלו, הרובוט בודק את לחות האדמה שבעציץ, ואז הוא משקה אותו בהתאם לצורך.

פרויקט זה ניתן לביצוע בבית עם גרסה פיזית של ערכת הלגו LEGO Mindstorms EV3 לבניית רובוטים, והילדים שלכם יוכלו ללמוד איך להשתמש בערכה זאת בסביבת הלימוד המקוונת של Tekkie Uni.

תנו לילדים שלכם לתכנת רובוט וירטואלי משלהם

לדעת איך לתכנת זה לדעת איך פועל העולם. הרובוטים נמצאים בכל מקום, ואם תעניקו לילדים שלכם הזדמנות ללמוד איך לתכנת אותם, אתם תפתחו בפניהם דלתות למגוון רחב של אפשרויות תעסוקתיות מדהימות.

בקורסי התכנות המקוונים של Tekkie Uni, הילדים שלכם ילמדו לעשות את זה בסביבה בטיחותית, פתוחה ומהנה, היכן שהמדריכים המנוסים שלנו לא רק יסבירו להם איך לתכנת רובוטים, אלא אף ילמדו אותם איך להשיג את המטרות שלהם ולהגשים את השאיפות האישיות שלהם. מהרו להירשם.

תגובות

השאר תגובה