הכירו את ילדיכם לרובוטיקה
עם הקורס החדש שלנו

ככל שהטכנולוגיה הופכת לחלק גדול יותר מהעולם הסובב אותנו, ילדים זקוקים לתפיסה טובה יותר של תחומי ה-STEM (מדע, טכנולוגיה, הנדסה ומתמטיקה).

עם זאת, במדינות רבות סטודנטים נאבקים עם מדע ומתמטיקה. לפי הקרן הלאומית למדע בארה"ב, ציוני בני הנוער בארה"ב הם נמוכים בהרבה משל בני גילם הבינלאומיים בתחומי ה-STEM והם לא לבד; ילדים בני  15 במספר מדינות- מנרווגיה ועד מקסיקו- מתקשים בכל הנוגע למתמטיקה ומדעים, נושאים שעשויים להיתפס כתחומים יבשים, לא מעניינים ולא יצירתיים.

עם זאת, יש דרך מהנה ללמוד מתמטיקה ומדע תוך כדי שימור היצירתיות: רובוטיקה.

בספטמבר הקרוב אנחנו משיקים קורס רובוטיקה לילדים בגילאי 10 עד 14 שמתעניינים ברובוטים ובתכנות. אין צורך בידע קודם ברובוטיקה; שיעור זה מיועד למתחילים.

הכניסו את הרובוטים!

רובוטים נמצאים איתנו כל יום. אנחנו מתקשרים עם בינה מלכותית כשאנחנו מדברים עם סירי ואלכסה, קווי הייצור של המפעלים שלנו מאוישים על ידי רובוטים, וכשאנחנו מדליקים את הרומבה או משחקים עם מזל"ט, אנו מתקשרים עם רובוט.

הבנת ההיגיון הפנימי של הרובוטים שאנו חיים ומתקשרים איתם מדי  יום תעזור לדור הבא לפתח את הרובוטים של מחר.

ללמידה על רובוטיקה יש יתרון נוסף ומיידי יותר: כאשר ילדים בונים פרויקט ברובוטיקה, הם משתמשים במיומנויות מכל ארבעת תחומי ה-STEM מדע, טכנולוגיה, הנדסה ומתמטיקה- גם אם הם לא מודעים לזה הם משתמשים בכישורים הללו.

מה שהם כן יודעים, זה שכאשר הם מתכנתים רובוטים, הם גם נהנים וגם יצירתיים.

על הקורס

בקורס זה ילדים ילמדו לתכנת רובוטים וירטואליים בתלת מימד. בעזרת סימולטור הנקרא Coderz ו תכנות מונחה עצמים, ילדים לומדים להעביר את הרובוטים שלהם דרך מבוכים תלת ממדיים תוך כדי למידת יסודות המכניקה, פיזיקה והנדסה.

הם ילמדו על הצהרות תכנות, משתנים וסוגי החיישנים שרובוטים משתמשים בהם כדי לנווט בעולם.

אנחנו מאמינים שילדים לומדים בצורה הטובה ביותר בקבוצות קטנות, ממורים מוסמכים , תוך כדי אינטראקציה עם קבוצה תומכת של בני גילם. מסיבה זו הקורסים שלנו הם קטנים וסינכרוניים- הילדים נפגשים בשעה קבועה בכל שבוע עם הכיתה שלהם. במהלך השיעור, מצלמות התלמידים כבויות, מה שמסייע להם להתמקד בעבודות כיתה, ומונע מתלמידים ביישנים לחוש מודעות עצמית. הם מסוגלים לתקשר עם המורים וזה עם זה באמצעות המיקרופונים שלהם, ובאמצעות צ'אט חי מבוסס טקסט.

השיעורים מתחילים מה 8 בספטמבר- 20 בנובמבר, שעתיים שבועיות במשך כתשעה חודשים.

תגובות

השאר תגובה