שיעורים פרטיים באנגלית לילדים:
הכירו את Langaroo

אם יש לכם ילדים שלומדים תכנות, אתם בטח מודעים לחשיבותן של שפות תכנות ויודעים עד כמה זה חיוני להכין את הילדים שלכם להשתלבות מוצלחת בשוק התעסוקה של עולם העתיד.  אבל האם ידעתם ש-54% מכל התוכן המופיע ברשת האינטרנט מוצג באנגלית? או שלמעלה ממחצית מכתבי העת המדעיים והטכניים בעולם מפורסמים באנגלית?

השפה האנגלית, המדוברת על-ידי יותר מ-1.2 מיליארדי אנשים ברחבי העולם, היא השפה השימושית ביותר בעולם. זו שפת הפוליטיקה, העסקים והטכנולוגיה, וכל ילד וילדה שחולמים על קריירה בין-לאומית מוכרחים לדעת אנגלית.

לכן אנחנו נרגשים להכריז על בית-ספר חדש בשם Langaroo. בית-ספר מקוון ללימוד אנגלית לילדים.

בבית-ספר זה, המיועד לילדים בגילאי 5-11, הילדים לומדים בצורה דומה ל-Tekkie Uni. הקורסים המקוונים מועברים על-ידי מורים מוסמכים שמתקשרים עם הילדים בזמן אמת, וכל קורס נמשך 32 שבועות. אין בחנים, מבחנים מסכמים או שיעורי בית.

אבל יש הבדל מהותי אחד בין Langraroo לבין Tekkie Uni: במקום להיות חלק מכיתה, התלמידים של Langaroo לומדים אנגלית במתכונת של שיעורים פרטיים, מורה ותלמיד, אחד על אחד. המורה הפרטי יעריך את היכולות של הילד במהלך השיעורים ויתאים את חומר הלימודים ואת קצב ההתקדמות לצרכים שלו.

איך זה עובד?

ב-Langaroo, אנחנו מלמדים אנגלית בעזרת סיפורים. למה? כי אנשים בכל הגילאים לומדים טוב יותר כאשר החומר שהם לומדים מתווך באמצעות סיפורים: סיפורים בונים אמון בין המספר לתלמיד. בנוסף, סיפורים מפעילים חלקים רבים ושונים במוח (שפה, חוויה, סיבה ותוצאה) וכך הם עוזרים לתלמידים להיפתח לחוויית הלמידה.

סיפורים הם גם מרתקים. תלמידים עלולים להתקשות להיזכר בחומר משיעור הלשון או ההבעה בביה"ס שלהם, אבל הם לרוב יזכרו סיפור שמציג את כל אותם המילים והמבנים הלשוניים בהקשר מרתק. יתרון נוסף הוא שסיפורים הם כלי לימודי מוצלח עבור ילדים עם סגנונות וצרכי לימוד מגוונים.

מסיבות אלה, כל קורס ב- Langaroo בנוי על סדרה של שמונה סיפורים – ארבעה שיעורים ליחידה. כל יחידה מתחילה במשחק שבמסגרתו מציגים לילד תמונות ומילים מהסיפור של השיעור. לאחר מכן, הילד קורא את הסיפור ומשוחח עליו יחד עם המורה. היחידה מסתיימת בשיר הקשור לסיפור שנלמד.

המנצחים על החוויה בשיעור הם צוות ההוראה המוכשר שלנו – מורים מקצועיים ודוברי אנגלית כשפת-אם.

 

אנחנו מעסיקים מורים בעלי תעודות ותארים בהוראה ובחינוך

חשוב מאוד שילדים ילמדו אנגלית מדוברי אנגלית כשפת אם, אבל ב-Langaroo מאמינים שכדי להצליח, ילדים צעירים זקוקים ליותר ממדריך דובר אנגלית ברמת שפת-אם. מסיבה זאת, אנחנו מעסיקים מורים מוסמכים, מקצועיים ומנוסים.

כל אחד מחברי צוות ההוראה שלנו עבר הכשרה בתחומי החינוך וההוראה. המורים שלנו מחזיקים בתארים אקדמיים ובתעודות להוראת אנגלית כשפה שנייה. יש להם ניסיון רב בניהול שיעורים פרונטליים בבתי ספר וגם בהוראה מקוונת, וכמובן שכולם דוברי אנגלית כשפת-אם.

הסיבה להשקעה הגדולה שלנו בסגל ההוראה היא פשוטה – מורים מקצועיים יכולים להעריך את יכולות הילדים שלכם טוב יותר ללא שימוש בבחינות, והם יכולים לערוך התאמות בתוכנית הלימודים או השיעורים בהתאם לצרכים של הילד.

ילדים לומדים טוב מדוברי אנגלית כשפת אם, אבל בעזרת מומחים להוראה וחינוך הם מגיעים לתוצאות מרשימות.

מתי ילדים צריכים להתחיל ללמוד אנגלית? 

לילדים קטנים יש כישרון טבעי ללמידת שפות. הם קולטים מילים, מבנים דקדוקיים ומבטאים בקלות במהירות.  אך כישרון זה נמוג עם הזמן. מחקרים מראים שלמעשה יש חלון הזדמנויות קריטי ללמידת שפות חדשות, ואפילו שילדים מסוגלים ללמוד מערכות דקדוק חדשות עד גיל 17 או 18, כדי לשלוט בשפה כלשהי, עליהם להתחיל ללמוד אותה כבר בגיל 10.

משמעות הדבר היא שאם אתם רוצים שהילדים שלכם ידברו אנגלית ללא מבטא, הם צריכים להתחיל ללמוד אנגלית בהקדם האפשרי כדי לנצל את הכישרון הטבעי שלהם.

איך מעודדים את הילדים להתחיל ללמוד אנגלית? 

כדי לעודד את הילדים שלכם להתחיל ללמוד אנגלית, רשמו אותם ל-Langaroo. פשוט קבעו שיעור ראשון באתר האינטרנט שלנו או בשיחה טלפונית עם אחד מיועצי הלימודים שלנו. אתם תחויבו במחיר השיעור הראשון בלבד.

ברגע שנשבץ לילדים שלכם מורה המתאים ביותר לצורכי הלמידה הייחודיים שלהם, המורה ישלח לכם הודעת דוא"ל לצורך היכרות ואישור השיעור הראשון. במפגש הראשון, הילדים שלכם יתחברו לכיתה הווירטואלית שלהם ב-Langaroo, ייפגשו עם המורה, וילמדו להשתמש במערכת. כשהם ירגישו בנוח, המורה יעריך את כישורי השפה שלהם והמסע ללימוד השפה האנגלית ייצא לדרך.

אם תרצו לעזוב את הקורס מכל סיבה שהיא, פשוט הודיעו לנו על כך ולא תחויבו על שיעורים נוספים חוץ מהשיעור הראשון. אם הילדים שלכם ירצו להמשיך בקורס לאחר השיעור הראשון, לא צריך לעשות כלום. פשוט תמשיכו לבוא לשיעורים ולהתרשם מכישורי האנגלית שהילדים שלכם רוכשים.

תגובות

השאר תגובה