3 דברים שהילדים שלכם עושים בזמנם הפנוי

לא משנה מה תעשו, בסוף הילדים שלכם יסגרו את הדלת! ובהתחשב בנטיית הדמיון שלנו להשתולל כשזה קורה, אנו רוצים לנצל הזדמנות זו כדי לגלות לכם לפחות כמה מאותם הדברים שהם עושים מאחורי הדלת, ולהרגיע אתכם מעט.

זה נכון שרוב עיסוקיהם כרוכים בישיבה ממושכת מול המסך ובשיחות עם אנשים שהם כבר או עם כאלה שהם הכירו ברשתות החברתיות, אבל בהכוונה נכונה מצד ההורים, הילדים שלכם יכולים לנצל את כל האמצעים האלה לרכישת סט של כישורים שימושיים ביותר.

התכנות נמצא בכל מקום, ומבלי שאתם ואף הילדים שלכם תשימו לב, אנו נעניק להם סט של כישורים רלוונטיים שיובילו אותם להצלחה במאה ה-21.

האם בילוי זמן ממושך מול מסכים יכול להיות דבר חיובי?

כן, אתם צודקים. רוב הסיכויים שכאשר אתם מבקשים מן הילדים שלכם לכבות את הטלפונים שלהם וללכת לישון, בפועל הם נשארים ערים מול המסך עוד כמה שעות (או לפחות עוד כמה דקות). אך האם זה דבר רע בהכרח?

הטכנולוגיה משתלטת על הכול, כולל על הילדים שלכם ברגע זה. יחד עם זאת, עומדת בפניכם הזדמנות גדולה לעזור להם לנצל את כל זמן המסך הזה לרכישת סט של כלים ושל כישורים שישרתו אותם כבר בעתיד הקרוב. העיסוק באפליקציות ובטכנולוגיה עוזר לילדים להבין טוב יותר איך עובד העולם המודרני והדיגיטלי שאנו חיים בו, ומעודד אותם להתערות בעולם זה ולקחת חלק פעיל בהתפתחותו.

עזרו לילדים שלכם לנצל את זמן המסך שלהם לרכישת כישורי תכנות שיעזרו להם להוביל את עולם המחר. רשמו אותם אל אחת מן התכניות המקוונות שלנו וצפו להפתעה!

בעידן הלייקים והשיתופים – הילדים שלכם לא באמת מכבים את הטלפון כשאתם מבקשים מהם

כפי שניסח זאת הפסיכולוג ההתפתחותי לב ויגודסקי לפני כבר קרוב למאה שנים: "אנו חיים בעולם שבו הדגש מוטל על אינטראקציה חברתית, ובצדק". על בסיס השקפה זו, פיתח ויגודסקי מודל חינוכי ושיטת הוראה חדשניים השמים במרכז את מניעיהם האישיים של כל התלמידים ואת האינטראקציה החברתית ביניהם.

כאשר אנו בוחנים את הפעילות של הילדים שלנו ברשתות החברתיות, אנו מגלים שהיא רוויה באינטראקציה חברתית. ושוב, כאשר אנו בוחנים אינטראקציה זו על-פי שיטתו של ויגודסקי, אנו מגלים שבכוחה להעניק לילדינו מגוון רחב של כלים שיבטיחו את הצלחתם בעתיד.

בעוד שהורינו נולדו בעידן הרדיו ואנחנו נולדנו בעידן הטלוויזיה, הילדים שלנו נולדו אל תוך העולם המקושר של עידן האינטרנט – עידן הלייקים והשיתופים, שבו הם יכולים לצאת למסע הארוך ביותר מבלי לקום מהכיסא.

תנו לילדים שלכם את ההזדמנות ללמוד ממה בנוי העולם המודרני, עזרו להם לנצל את הזמן המסך להתפתחות אישית ולוו אותם בדרכם להצלחה!

יש משהו שאתם יכולים לעשות בנידון: תנו להם לפתח בעצמם את האפליקציות שהם היו רוצים להשתמש בהן

בתור הוריהם של הילדים שלכם, סביר להניח שאתם יודעים באילו פעילויות הם עסוקים בזמנם החופשי. אך כעת, אתם גם מודעים לתועלת הרבה שהילדים שלכם יוכלו להפיק מפעילויות אלה אם תנתבו אותן למקומם הנכון.

אם תרשמו את הילדים שלכם לאחת מתכניות התכנות המקוונות שלנו, אתם תזכו ליטול חלק בתהליך הלמידה הבלתי ייאמן שהם יעברו וליהנות מכל צעד שהם יתקדמו בדרכם היצירתית והייחודית אל עבר ההצלחה! האם אתם מוכנים לגלות אילו אפליקציות עוצרות נשימה הילדים שלכם מסוגלים ליצור? האם אתם מוכנים להעניק להם הזדמנות לפתח בעצמם את האפליקציות ששאר הילדים ירצו לגלוש בהן בזמנם הפנוי?

תגובות

השאר תגובה