איך תוכלו לקשור בין תכנות לבין הפעילויות החביבות על הילדים שלכם?

אתם צודקים. סיפרנו לכם כבר מיליון פעמים שאנחנו חיים בעולם המלא בדברים מתוכנתים. לפני מספר שבועות למשל, דיברנו על פלאי האינטרנט של הדברים, על איך שהעולם שלנו השתנה ואיך שהטכנולוגיה חדרה לכל תחומי חיינו. מכוניות כבר אינן זקוקות לנהגים אנושיים, בתי המגורים כבר הפכו לחכמים, הסביבה שלנו התמלאה בגאג'טים ובמכשירים מופלאים, ועוד היד נטויה.

אם כן, התכנות נמצא בכל מקום, ואתם כבר יודעים כמה חשוב שהילדים שלכם ילמדו לתכנת. אבל האם אתם יודעים איך אפשר לקשר בין עבודת התכנות לבין הפעילויות החביבות על הילדים שלכם? אחרי הכול, מה אם מה שמעניין אותם באמת זה כדורגל, ריקוד, אומנויות, משפטים או רפואה?

מה אם הילדים שלנו לא רוצים להפוך למפתחי אפליקציות? איך אנחנו יכולים לקשור בין עולם התכנות לבין תחומי העניין האמיתיים שלהם?

תנו לנו לגלות לכם!

התחביבים ותחומי העניין של הילדים שלכם קשורים לתכנות בדרך זו או אחרת

תנו לנו להפתיע אתכם. אולי אתם תתקשו להאמין, אבל מרבית הפעילויות החביבות על הילדים שלכם קשורות בדרך זו אחרת לערכי התכנות. במאמר זה, אנחנו נגלה לכם כמה מן הדרכים שבהן תוכלו לקשור בין התכנות לבין הפעילויות החביבות על הילדים שלכם.

מדובר בהרבה מעבר לרכישת כישורי תכנות בלבד. מדובר בדרך חשיבה חדשה

לימודי תכנות יפתחו בפני הילדים שלכם דרך חשיבה חדשה. במסגרת לימודי התכנות, הילדים שלכם ילמדו לנהל תהליכי עבודה, יכירו את החשיבות שבדרך להשגת יעדיהם, ויבינו שיש יותר מדרך אחת אפשרית לפתור כל בעיה וסוגיה. חיזוק יכולות אלה יאפשר לילדים שלכם ליישם אותן בכל תחומי חייהם, ללא קשר למסלול המקצועי שבו הם יבחרו.

אם, למשל, הילדים שלכם אוהבים אומנות, יצירת צבע חדש או בחירת השיר המתאים ביותר לריקוד שלהם יתקשר לממד חווייתי אחר לחלוטין לאחר שהם ילמדו לתכנת. הם יחשבו על הגורמים המעורבים, על קהל היעד שלהם, ואף יוכלו לוודא שהם מקבלים את ההחלטה הנכונה ביותר בכל סוגיה שעמה יתמודדו.

אסטרטגיה, חזון ויצירתיות

הצלחה בכל תחום באשר הוא כרוכה בשלושת הגורמים הללו. אסטרטגיה, יצירתיות וחזון תמיד יהיו נחוצים בכל תחום שהילדים שלכם יחליטו לעסוק בו. לימודי תכנות יאפשרו לילדים שלכם ליישם את שלושת היכולות האלה כבר בשיעור התכנות הראשון שבו הם ישתתפו.

הם זקוקים למידה מספקת של יצירתיות כדי להחליט איזה סוג של אפליקציה ברצונם לבנות. הם זקוקים לחזון ברור כדי להחליט היכן הם רוצים להיות ולאילו קהלים ברצונם לייעד את האפליקציה שלהם. לבסוף, הם גם יידרשו להחליט מה האסטרטגיה המתאימה ביותר כדי להוציא את הרעיונות שלהם אל הפועל.

אם, למשל, הילדים שלכם יבחרו להפיק סרטוני יוטיוב על משחקי המחשב החביבים עליהם, לימודי תכנות לא רק יעניקו להם את מגוון הכישורים הנחוצים להם לצורך זה (הכוללים הרבה מעבר לתכנות), אלא אף ילמדו אותם איך לערוך סרטונים בצורה יעילה יותר ואיך להבטיח שהמסרים שלהם יתקבלו בקרב קהלי היעד.

דרך אגב, יש לנו גם קורס מדהים להפקת סרטונים ביוטיוב, למקרה שהילדים שלכם מתעניינים בתחום זה.

כישורי עבודה בצוות נחוצים בכל מקום

אין שום ספק בכך שכישורי העבודה בצוות נחוצים בכל תחום באשר הוא. בין אם הילדים שלכם יחליטו להיות שחקני כדורגל או לפתוח מועדון קריאה משלהם, הם יזדקקו לכישורי עבודה בצוות. אחרי הכול, חיינו מלאים בצוותים, בין אם טבעיים או מלאכותיים, שאנו נדרשים ליטול בהם חלק פעיל.

לכן, יהיו הפעילויות החביבות על הילדים שלכם אשר יהיו, הן תמיד יהיו כרוכות בעבודת צוות. אבל איך יכולים לימודי תכנות לעזור לילדים שלכם לפתח כישורי עבודה בצוות? ובכן, מספר מחקרים שנערכו לאחרונה מראים שילדים שלמדו תכנות מתפקדים טוב יותר בצוותים ומפגינים יכולות גבוהות יותר בהובלת קבוצות ובניהול תהליכים.

לימודי תכנות יאפשרו לילדים שלכם להוציא את כישורי פתרון הבעיות שלהם אל הפועל, ובייחוד במסגרת הקורסים שלנו הנערכים בסביבה פתוחה, בטיחותית ומעודדת. השתתפות באחד הקורסים המקוונים שלנו תאפשר לילדים שלכם לרכוש מגוון רחב של כישורים שיעזרו להם להוביל את עולם המחר.

אז בין אם הילדים שלכם אוהבים כדורגל, כדורעף, גולף או שחמט, תכנות הוא הפעילות האידאלית עבורם!

העניקו לילדים שלכם את ההזדמנות להפוך לגרסה הטובה ביותר של עצמם

יש דבר אחד שאנחנו יכולים להבטיח לכם, והוא שכישורי תכנות יפתחו בפני הילדים שלכם מגוון דלתות חשובות להצלחה בעתיד. העניקו להם את ההזדמנות ליצור אפליקציות, לבנות משחקים, להפיק סרטוני יוטיוב, או אפילו לתכנת רובוט וירטואלי משל עצמם!

פעילויות אלה יעניקו להם צורת חשיבה חדשה לחלוטין, יעזרו להם לפתח גישה שונה לחיים וילמדו אותם דרכים יעילות ומעוררות השראה להתמודד עם אתגרים בכל תחום שבו הם יחליטו לעסוק.

רשמו את הילדים שלכם לאחד מקורסי התכנות המקוונים שלנו עוד היום, ותופתעו מן התוצאות המדהימות שהם ישיגו.

תגובות

השאר תגובה