קורס יוטיוברים-
ההרשמה בעיצומה

אם יש לכם ילדים, רוב הסיכויים שהם מבלים זמן רב בצפייה ביוטיוב. ילדים מהווים אחת מקבוצות הצרכנים הגדולות באתר- מחקר חדש מאתר  Pew מצא שתכני יוטיוב המכוונים כלפי ילדים הם התכנים הכי פופולריים באתר.

אבל מה אם הילדים שלכם היו עושים יותר מרק לצפות ביוטיוב? מה אם הם היו יוטיוברים?

לאחרונה השקנו קורס יוטיוברים לילדים בגילאים 10-13 המעוניינים ללמוד איך לצלם, ולערוך את הסרטונים שלהם. הקורס עוזר לילדים לעבור מצריכת וידאו  ליצירה, ומלמד אותם כישורי הפקה, שהם יכולים להשתמש בהם כדי ליצור סרטונים יצירתיים ומקצועיים משלהם.

לא נדרש ידע קודם בצילום ועריכה, זה קורס למתחילים.

'אני רוצה להיות יוטיובר כשאהיה גדול'

עבור מבוגרים, יוטיוב אולי נראה כמו ספריית קטעי וידאו, אבל לילדים יש הבנה שונה לחלוטין של האתר. שיתוף סיפורים ברשת הוא חלק מהדרך שבה ילדים מתקשרים זה עם זה, ועבור ילדים רבים יוטיוב הוא חלק בלתי נפרד מחייהם – זה מקור של בידור ורשת חברתית כאחד. הם גדלו וצפו בדמויות משפיעות כמו שדורות אחרים גדלו על צפייה בסרטים מצוירים.

למעשה, ילדים רבים רואים ביוטיוב אפשרות לקריירה. לפי סקר שפורסם הקיץ,  יותר ילדים מעדיפים להיות בלוגרים או כוכבי יוטיוב מאשר אסטרונאוטים.

מכיוון שרובנו מסתובבים עם מצלמות וידאו בכיס שלנו, ילדך יכול להתחיל ללמוד איך ליצור תוכן וידאו כבר עכשיו, תחת הבקרה והפיקוח של המדריך ושלך – ההורה.

מה לומדים?

אנחנו מאמינים שילדים לומדים בצורה הטובה ביותר בקבוצות קטנות, ממורים מוסמכים, יחד עם קבוצה תומכת של בני גילם. מסיבה זו הכיתות שלנו קטנות והשיעורים מתרחשים בזמן אמת.

קורס זה מלמד תכנון, צילום ועריכה של סרטונים ועוזר לילדיכם לעבור משיתוף סיפורים ברשת ליצירת סרטונים בעלי ערך וביטוי אומנותי.

ילדים לומדים להפיק סרטונים משלהם בסגנונות שונים, מראיונות ועד לסרטים בסגנון צ'רלי צ'פלין. הם ילמדו לספר סיפור, להשתמש בזוויות צילום שונות, בכלי עריכה מקצועיים ו שיטות עבודה מומלצות בכל הקשור לשיתוף הסרטונים שלהם ביוטיוב.

השיעורים במתכונת של שעתיים בשבוע, למשך תשעה חודשים.

תגובות

השאר תגובה