פיתוח אפליקציות:
הדרך האולטימטיבית להקנות לילדים מיומנויות הדרושות במאה ה-21

כשילדנו לומד תוך כדי עשייה קורה קסם. האחריות שלנו היא לחשוף אותו לתחומי לימוד בטוחים, מאתגרים ומהנים ותוך זמן קצר נראה כיצד הוא עצמו ממצה את מלוא הפוטנציאל הטמון בו.

בואו נחשוב מדוע למידה התנסותית היא הדרך האולטימטיבית להשיג את היכולות שילד יזדקק להן בעולם המחר. על סמך מספר מחקרים חינוכיים שהתפרסמו, ניתן להסיק, שלמידה התנסותית מרתקת ילדים ומהווה מסגרת שבה הם מתרגלים פתרון בעיות וחשיבה ביקורתית.

למידה התנסותית פעילה מניבה יצירה פיזית או טכנולוגית, שמעלה באופן אוטומטי את הביטחון והערך העצמי של הילדים כשהם מביטים במוצר שיצרו מאפס.

מה אפשר להציע לילדים בתור למידה התנסותית? אילו פעילויות ימשכו אותם ללא קשר לתחום העניין הספציפי שלהם? האם יש משהו שכל הילדים יכולים לעשות וליצור, ואותו משהו יתאים לתחומי העניין העיקריים שלהם?
פיתוח אפליקציות היא התשובה!

להלן 5 מיומנויות שנרכשות תוך פיתוח אפליקציות ושיתרמו לילדכם בעתיד. היצירה נעשית בסביבה בטוחה, מהנה ומרתקת. אתם מוכנים להיווכח כיצד יצירת יישום טלפון משלו תתרום לעתידו? בואו נתחיל!

מיומנויות לעתיד שילדכם ישפר בעת פיתוח אפליקציה משלו!

כאשר ילדכם עובד על פיתוח אפליקציה, עולם של אפשרויות נפתח בפניו. הנחת היסוד בכל קורסי התכנות המוצעים ב-Tekkie Uni היא אחת: הכול אפשרי, וכל אחד יכול לעשות זאת!
אבל אילו יכולות יחזקו הילדים תוך כדי העשייה?

1. אמפתיה

חשוב להבין את צורכי האנשים האחרים ולכן יהיה על הילד לקחת בחשבון כיצד יגיבו המשתמשים לאפליקציה שהוא פיתח.
הילד יתרגם את הרעיונות שלו לאפליקציות שעובדות בפועל, ויראה כיצד החברים והמשפחה מגיבים ליצירה שלו. תהליך זה ילמד אותו תמיד להתחשב בדעותיהם של אחרים ולקבל הערכה וביקורת כדבר חיובי ובונה. עולם שבו אנשים מקשיבים זה לזה, הוא עולם טוב יותר, מסכימים?

2. יצירתיות

אין ספק שיישום רעיונות, שהתקיימו עד עתה במוחו הגאוני של ילדכם, ליצירות פיזיות וטכנולוגיות שעובדות בפועל, הוא תהליך שמעלה את הביטחון העצמי שלו. אבל אין זה הכול…
יצירתיות היא מיומנות חשובה בתקופתנו וילדכם ירכוש אותה תוך כדי פיתוח אפליקציה משלו. אם תבחרו לרשום אותו לאחד מקורסי התכנות של Tekkie Uni, תמצאו צוות מדריכים שיניע באופן מתמיד את הילד לעשות דברים באופן שונה וחדיש ולהגשים את החלומות שלו.

3. פתרון בעיות

החיים הם לא תמיד דרך סוגה בשושנים. תוך כדי התהליך של פיתוח אפליקציה, ילדכם יתקל במצבים בעיתיים שיהיה עליו לפתור כדי להמשיך בדרך להצלחה.
בעיני ילדכם, פתרון הבעיות לא ייראה כדבר מפחיד ומעצבן, אלא כאפשרות ייחודית למצוא דרכים נהדרות
וחדשות לפתור בעיה שהוא נאבק בה. התהליך של חיפוש אחר הכלי או הפתרון הנכונים יהיה מרתק
ומהנה, ויאפשר לילד לחזק מיומנות שתשמש אותו לשארית חייו.

4. אסרטיביות

בעולם התחרותי שבו אנחנו חיים מן ההכרח הוא לדעת להעביר רעיונות בצורה ברורה, משכנעת ואסרטיבית. ילדכם ילמד תוך כדי פיתוח אפליקציות כיצד להביע את הרעיונות שלו בבהירות ובאסרטיביות. הוא יוכל ליישם את היכולת החדשה הזו כמעט בכל מצב שיתמודד אתו בעתיד.

5. חשיבה ביקורתית

חשיבה ביקורתית היא מיומנות חיונית במאה ה-21. במילים פשוטות, חשיבה ביקורתית היא מעבר לשאלת ה"מה", והבנה עמוקה יותר של "איך" ו-"למה". בזמן פיתוח אפליקציות המדריכים ב-Tekkie Uni יחדירו בילד מוטיבציה לצלול עמוק אל תוך שאלות ה"איך" וה"למה" בהקשר ליצירות שלו. הילד יבין שכשהוא חושב בצורה ביקורתית, הוא מוסיף רבדים חדשים לתחומי העניין שלו וליצירתו. הבנה זו חשובה מאוד ומאירת עיניים.

תנו לו להתחיל. ילדכם בהחלט מסוגל לפתח אפליקציות משלו!

אחרי כל מה שקראתם לעיל, אתם בוודאי תוהים מתי ואיך להתחיל. ב-Tekkie Uni אתם תמצאו מגוון רחב של קורסי תכנות מקוונים מהנים ומסקרנים. המטרה העיקרית בכל הקורסים היא לפתח את הילד ברמה האישית ולמצוא דרכים חדשות להגשים את מלוא הפוטנציאל הטמון בו.

ילדים זקוקים לסביבת למידה תומכת, בטוחה, מהנה ומרתקת כדי להצליח בחיזוק המיומנויות שלהם לעתיד, וזה בדיוק מה שמוצע בקורסי תכנות מקוונים של Tekkie Uni.

אתם מכירים את הילד שלכם, אתם יודעים שהוא יכול לשנות את העולם. תנו לו את הכלים להתחיל לעשות זאת כבר היום!

תגובות

השאר תגובה