אפליקציות חינוכיות
מעולות לבני נוער

כולנו רואים כמה זמן הילדים שלנו מבלים מול מסכי הטלפונים הניידים שלהם, אבל לא חשוב כמה תנסו לדרבן אותם לבלות יותר זמן בפעילויות מחוץ לבית במקום לבהות במסכים הקטנטנים האלה – בסוף הטכנולוגיה תמיד תנצח.

ולמרות הכול, בעזרת הכלים הנכונים, אנחנו יכולים להפוך את זמן המסך של הילדים שלנו למשהו חיובי. שימוש מושכל בטלפונים החכמים יאפשר לילדים שלכם לרכוש כלים חדשים ולפתח כישורים חיוניים למאה ה-21.

למטרה זאת, אנחנו רוצים להראות לכם 4 אפליקציות חינוכיות מעולות לילדים ולמתבגרים. אפליקציות אלה יכולות להפוך כל סמארטפון לכלי למידה ולאמצעי לרכישת כלים חשובים לעתיד. אז האם אתם מוכנים לחולל מהפכה באופן שבו הילדים שלכם משתמשים בסמארטפונים שלהם בעזרת האפליקציות חינוכיות אלה? קראו על האפליקציות, בחרו את האפליקציות החביבות עליכם ושוחחו עליהן עם הילדים שלכם.

4 אפליקציות חינוכיות שימושיות לילדים ולבני-נוער

בין אם הילדים שלכם אוהבים לתכנת או מתעניינים בעולם היצירה ואומנויות הבמה, ואפילו אם הם מתעניינים בשפות ואוהבים לטייל… יש לזה אפליקציה! אז בין אם הם אוהבים לתכנת או ליצור, לשוחח או לטייל, מצאנו עבורם 5 אפליקציות חינוכיות מעולות. הכינו את עצמכם להפתעה והעניקו לילדים שלכם הזדמנות ללמוד משהו חדש.

Stop Motion Studio

אם הילדים שלכם אוהבים לצפות ביוטיוב ורוצים להעלות תוכן משלהם לאתר זה או לפלטפורמות אחרות, אפליקציה זאת עשויה להוות אופציה נהדרת בשבילם. באפליקציית Stop Motion Studio, הילדים שלכם יוכלו ליצור סרטונים משלהם בדרך ידידותית ואינטואיטיבית ביותר.

אם הילדים שלכם ירצו להשתמש באפליקציה כדי להפיק סרטוני Stop Motion משלהם, הם גם יצטרכו לתכנן את מה שהם רוצים לעשות ולעצב כל תנועה ביסודיות וביצירתיות. אם אתם רוצים לעזור לילדים שלכם לפתח יכולות חשיבה יצירתית ואסטרטגית, יכול מאוד להיות שזאת האפליקציה שאתם מחפשים.

ChessMatec

ChessMatec היא אפליקציה נהדרת ללימוד שחמט עבור ילדים ומתבגרים. ChessMatec מלמדת את הילדים שלכם כל מה שהם צריכים לדעת כדי לשחק שחמט כמו אלופים, והכול בסביבה ססגונית וידידותית למשתמש.

לאורך תהליך למידת המשחק, הילדים שלכם יפתחו מספר יכולות שישרתו אותם היטב במלאכת התכנות, בעבודה על הפרויקטים הראשונים שלהם ואף בהחלטה לגבי מה לעשות בחייהם. השחמט יעזור לילדים שלכם לרכוש כישורי חשיבה אסטרטגית, חשיבה ביקורתית וחשיבה אלגוריתמית, אשר ישרתו אותם בכל תחומי החיים.

הדמויות החביבות של ChessMatec ומשימות המשחק שלה הופכים אפליקציה זאת למרתקת ומהנה כמעט בכל גיל.

Evernote

הילדים המתבגרים שלכם צריכים לשמור על סדר ועל ארגון. אפליקציית Evernote תאפשר להם לעשות את זה באמת. אפליקציה זאת מאפשרת למשתמשים לרשום הערות. הערות אלה יכולות להיות בצורת טקסט, מקטע או דף אינטרנט שלם, תמונה, קובץ, הקלטה קולית או דיו אלקטרוני. בנוסף, אפשר לצרף להערות שנכתבו מסמכים ולארגן אותן בתיקיות, להוסיף להן תגיות, לערוך אותן, לערוך בהן חיפושים ולייצא אותן.

Evernote יכולה לשמש כמקום האולטימטיבי עבור הילדים שלכם לתעד את הרעיונות והפרויקטים החדשים שלהם, ואפילו את האפליקציות החדשות שהם יחליטו לפתח באחד מקורסי התכנות המקוונים של Tekkie Uni. הילדים שלכם תמיד חושבים על פרויקטים חדשניים, ותמיד דבוקים לטלפון שלהם… הדבר היחיד שחסר להם זה מקום נוח לנהל את ההצלחות המחכות להם. Evernote יכולה להעניק להם את המקום הזה! 

Duolingo

האם הילדים שלכם אוהבים לטייל ומתעניינים בשפות? האם הם מסוג הילדים שרוכשים חברים בכל מקום שהם מבקרים בו? או אולי הילדים שלכם פשוט אוהבים לצפות בסדרות זרות בנטפליקס?

אם כן, אנחנו גאים להציג לכם את אפליקציית Duolingo. אפליקציה זאת מאפשרת לילדים שלכם ללמוד כמעט כל שפה שהם רוצים ללא תשלום. במסגרת השימוש באפליקציה, הילדים נבחנים על דקדוק ולעתים אף על הגייה.

האם אתם מסוגלים לדמיין לעצמכם את הילדים שלכם מדברים סינית, קטלאנית או פינית? אפליקציית Duolingo תאפשר להם לעשות את זה! העולם הוא מקום קטן מאוד. העניקו לילדים שלכם את התחושה שהם יכולים להשתלב בכל מקום.

עתיד תחרותי והיפר-מקושר עבור הילדים שלכם

הילדים שלנו יחיו בעולם הרבה יותר תחרותי מזה שאנו גדלנו בו. הדרישה לכישורים וליכולות של המאה ה-21 גוברת לכל רוחב שוק התעסוקה, ולכן מוטל עלינו לצייד את הילדים שלנו בכלים חדשים ושימושיים ולטפח את הפוטנציאל שלהם. האפליקציות שהוצגו עוזרות לילדים שלנו להבין שאין דבר העומד בפני הרצון ושתמיד יש עוד דרך אפשרית לחשוב על הדברים.

וכשמדובר על טיפוח חשיבה מחוץ לקופסה, תכנות הוא הפתרון האולטימטיבי. בקורסי התכנות המקוונים של Tekkie Uni, הילדים שלכם יוכלו להפוך את אפליקציית החלומות שלהם למציאות. הם ילמדו את יסודות התכנות ויזכו לחוות את תחושת הסיפוק וההצלחה שביצירת אפליקציות ומשחקים משלהם.

העניקו לילדים שלכם את ההזדמנות ליצור, לחלום, לתכנן ולעצב את עולם המחר. קורסי התכנות המקוונים של Tekkie Uni יראו להם שהכול אפשרי!

תגובות

השאר תגובה