תכניות מקוונות ללימודי תכנות: האם הילדים שלכם מוכנים לעתיד?

תכנות הוא תחום מרתק. ציינו כבר פעמים רבות מדוע חשוב כל-כך להעניק לילדינו את סט כישורים חיוני זה כדי לאפשר להם להצליח כבר בעתיד הקרוב. כיום, אנו חיים בעולם דיגיטלי וטכנולוגי המחייב אותנו לעדכן את עולם הידע ואת סט הכישורים של ילדינו. מסיבה זו, השקנו מגוון תכניות מקוונות רלוונטיות ומרתקות ללימודי תכנות שיציידו את ילדיכם היקרים בכישורי הליבה של העתיד.

זוכרים כמה חשוב היה פעם לדעת לכתוב נכון, ללמוד היסטוריה או לפתור תרגילי חשבון בביה"ס? באותו אופן, הדברים שהכי חשוב לדעת כיום הם תכנות ומקצועות STEM (מדעים, טכנולוגיה, הנדסה ומתמטיקה).

היום, אנו רוצים להציג בפניכם כמה מן התכניות המקוונות שלנו ללימודי תכנות, ולעודד אתכם לרשום את הילדים שלכם לאחת מהן. אנו מבטיחים לכם שברישומם לתכנית, אתם תעזרו לילדיכם להוביל את עולם המחר או לפחות את אחת היוזמות המבורכות שהוא צופן.

 

תכניות מקוונות ללימודי תכנות: אפליקציות, Scratch, רובוטיקה ועוד…

פיתוח אפליקציות: מקישים את הדרך להצלחה!

אם ממילא הילדים שלנו מבלים זמן רב מדי מול מסך הטלפון, למה שלא נאפשר להם להמציא וליצור את האפליקציות שהם היו רוצים לשחק בהן? בדרך זו, אנו נהפוך את כל הזמן שהם יבלו מול המסך למועיל ורלוונטי לקריירה העתידית שלהם.
בתכנית פיתוח האפליקציות שלנו, אנו נלמד את הילדים שלכם את כל מה שהם צריכים לדעת כדי ליצור אפליקציות איכותיות, מהנות ומצליחות. הם יוכלו לשאול שאלות, ליישם את הידע החדש שירכשו ואף לפגוש עוד חלוצי חדשנות צעירים כמוהם. האם אתם מוכנים להעניק לילדים שלכם את ההזדמנות ליצור את העתיד? היכנסו לראות.

רובוטיקה: למידה אינטרדיסציפלינרית – בונים מוכנות לעולם העתיד

כיום, אין יותר צורך להחזיק ברובוט פיזי בבית כדי ללמוד את יסודות הרובוטיקה – משום שכיום כל ילד כבר יכול להחזיק ברובוט וירטואלי משלו שיאפשר לו ללמוד הרבה מעבר ליסודות.

בתכנית המקוונת שלנו ללימודי רובוטיקה, הילדים שלכם ילמדו על כל חיישן, מנוע, חלק וחישוב פיזיקלי שיהיה נחוץ להם כדי להפוך למומחים ברובוטיקה.

כמו כן, אינכם צריכים יותר לקנות חומרה יקרה כדי להנחיל את הידע הזה לילדים שלכם, לפחות לעת עתה… כי איננו יכולים להתחייב לכך שבעקבות רכישת כישורים יוצאי דופן בתכנית הרובוטיקה המקוונת שלנו, הילדים שלכם לא יבקשו מכם לקנות להם ערכת רובוטיקה אמתית.

מה שאנו כן יכולים להבטיח לכם זה שהילדים שלכם ירכשו את כל הכישורים הנחוצים להם כדי להצליח בעתיד, והכול בדרך מהנה ומבלי לצאת מהבית! רשמו אותם לתכנית הרובוטיקה המרתקת שלנו עוד היום.

Scratch: תכנות צבעוני ואינטואיטיבי

דיברנו על סביבת Scratch כבר לפני כמה שבועות, והיום ברצוננו לשוב ולהזכיר אותה, ולציין עד כמה היא חשובה. פלטפורמה צבעונית, אינטואיטיבית וידידותית זו תאפשר לילדים שלכם "לנחות נחיתה רכה" בעולם התכנות.
גוררים, משחררים ובודקים. זה עד כדי כך פשוט! רבים מן הכלים המשמשים אותנו כיום ללימודי תכנות מורכבים מדי מבחינה טכנית, אך כאשר הילדים שלכם לומדים לתכנת בעזרת Scratch, הם עושים הכול בדיוק כמו בחיים האמתיים: פשוט גוררים ומשחררים.

אנו חיים בעולם רווי צבע. צבעים הופכים את הסביבה שלנו לנעימה, ליפה ולמעניינת יותר. בסביבת התכנות של Scratch, הילדים שלכם ילמדו לתכנת בעזרת בלוקים צבעוניים ופשוטים. בשלב מאוחר יותר, בלוקים אלה יעזרו להם להבין מושגים מורכבים יותר בתחום התכנות.

האם אי פעם דמיינתם שהילדים שלכם יוכלו ליצור אפליקציה עוצרת נשימה על-ידי הזזת בלוקים צבעוניים? העניקו להם כלי זה והכינו את עצמכם ואת העולם כולו להפתעה!

תחומים מעניינים שהילדים שלכם יכולים לחקור לאחר שילמדו לתכנת…

מלבד התכניות המרתקות שלנו, יש עוד כמה דברים שהילדים שלכם יכולים להתנסות בהם בראשית דרכם בעולם התכנות. תכנות – אין משמעו לשבת בשקט בחדר אפל ולתקן באגים… בניגוד לתפיסה הרווחת, תכנות יכול להיות מהנה, מרתק ונגיש ביותר.

רחפנים ומספר דרכים ייחודיות נוספות לעודד את הילדים שלכם להיכנס אל עולם הרובוטיקה

האם שמתם לב לכל סוגי הרחפנים שיש לנו היום? אם כן, אתם יודעים שמאחורי כל רחפן כזה עומד המתכנת שתכנת אותו. אחרי הכול, זה לא שהרחפנים מלמדים את עצמם איך לרחף באוויר ולצלם תמונות כמו מקצוענים.
בכך שתאפשרו לילדים שלכם ללמוד תכנות, אתם תפתחו בפניהם מגוון עצום של אפשרויות. הדבר לא יסתכם רק בתכנית פיתוח האפליקציות, במסלול הרובוטיקה או התכנות ב-Scratch שהם יעברו. הילדים שלכם יוכלו לקחת עמם את הידע שירכשו אצלנו אל מחוזות שהם מעבר לדמיון, ולהשתמש בו ביצירת עולם העתיד – שבו התכנות יהיה לאחד מכישורי הליבה שכולם יצטרכו לרכוש.
האם הילדים שלכם מוכנים לעתיד זה?

תגובות

השאר תגובה