6 הקורסים המובילים שאתם והילדים שלכם יכולים לעשות אונליין

אחד היתרונות הרבים של ההתקדמות הטכנולוגית הוא שהמידע נגיש מאוד. באמצעות מכשירים שמתאימים לכף ידינו, כוחו של האינטרנט מאפשר לנו לגשת למידע בשניות.

כיום, ישנם אלפי קורסים זמינים אונליין למבוגרים ולילדים המכסים מגוון רחב של נושאים. קורסים אלה מעידים על כך שהפרדיגמה החינוכית משתנה. הדמוקרטיזציה של הידע הובילה לתמורות בעולם החינוך. המידע הפך לזכות וכולנו יכולים לדרוש אותו וליהנות ממנו.

קל מאוד למצוא קורס אונליין כמעט בכל נושא שאתם יכולים לדמיין. קורסים לילדים החל מכיצד להצליח ביוטיוב, עד לקורסים למבוגרים שיכולים אפילו ללמד אתכם את הטכניקות הקולינריות הטובות ביותר להכנת מאפים. כל המידע הזה נמצא במרחק הקלקות ספורות בלבד.

בעוד ש-Tekkie Uni מתמקדים בחינוך לילדים במגוון מיומנויות, אנחנו לא רוצים להשאיר את ההורים מאחור! להלן אנו משתפים אתכם בשלושה קורסים-קלים-ללימוד להורים ולילדים בהתאמה.

קורסים נהדרים אונליין לילדים ולמבוגרים

האם אתם יכולים לדמיין את עצמכם מקבלים תעודה מאחת האוניברסיטאות היוקרתיות ביותר בעולם? ובכן, הודות להיררכיות האופקיות שהאינטרנט יצר, זה לא רק אפשרי אלא גם נגיש.

באשר לילדים שלכם, האם אתם יכולים לדמיין סביבת למידה שבה הם יכולים לחזק לימודי מיומנויות-חובה של עולם העבודה של המאה ה-21 בצורה מהנה, ולא קונבנציונאלית? כל האפשרויות האלה קיימות, והיכולת להעניק לילדים שלכם את מתנת החינוך היא הרבה יותר קלה ממה שחשבתם.

קורסים אונליין עבורכם

בדקו את שלושת הקורסים הבאים הזמינים אונליין למבוגרים. כולם בתחומי התכנות. למה? כי אנחנו באמת מאמינים שהעולם של מחר מתקדם לכיוון הזה. העיפו מבט!

Codecademy

Codecademy, יוזמה שמוביל המנכ"ל זאק סימס, היא פלטפורמת אונליין אינטראקטיבית בצפון אמריקה המציעה שיעורי תכנות רבים חינם ב -12 שפות תכנות שונות. יש יותר מ-700 שפות תכנות שם בחוץ, אבל Codecademy מציעה את השפות הפופולריות ביותר.

אם אתם רוצים ללמוד איך לתכנת בצורה מהירה ופשוטה, בדקו את הקורסים למבוגרים ב- Codecademy.

פייתון לכולם

מוצע על ידי אוניברסיטת מישיגן, וזמין בפלטפורמת Coursera, קורס נהדר זה ילמד אתכם כיצד לתכנת ולנתח נתונים באמצעות שפת התכנות פייתון. אתם תפתחו תוכניות לאיסוף, ניקוי, ניתוח, ותצוגה של נתונים.

בסוף הקורס הזה, כמו כמעט בכל קורס ב- Coursera, תקבלו תעודה עבור סיום מוצלח, שתעניק לכם דחיפה מקצועית בקריירה.

היכרות עם האינטרנט-של-דברים

דנו בנושא האינטרנט-של-דברים מספר פעמים בעבר, והטכנולוגיות שנבנות עבור תעשייה זו מדי יום, נהיות משפיעות וחדשניות יותר מאי פעם.

הקורס מוצע על ידי אוניברסיטת קרטין וזמין ב- edX. במהלך הקורס, תוכלו לרכוש הבנה בנושא IoT ותכירו את הדרישות לצורך עיצוב חידושי IoT משלכם בתחום העבודה שלכם.

לילדים שלכם

יש לנו מזל שאנו מסוגלים להציץ אל העתיד – משהו שלא היינו שותפים לו לפני 20 שנה. יש לנו מושג כיצד מקום העבודה ישתנה. זה מאפשר לנו, לפחות באופן חלקי, לנווט את ילדינו ללמוד מגוון של מיומנויות קשות ורכות שהם יצטרכו. אלה כוללים היבטים כגון שיתוף פעולה בין צוותים אונליין, עבודה בסביבות רב-תרבותיות, חשיבה-ביקורתית, תיקון טעויות ויכולת לחפש פתרונות יצירתיים.

פיתוח אפליקציות לילדים

בקורס פיתוח אפליקציות, התלמידים יוצרים משחקים ואפליקציות משלהם – רוכשים כלים חיוניים, מפתחים את כישוריהם יחד עם העצמת ביטחונם העצמי. הם יעצימו את כישורי החשיבה החישובית שלהם, את כישורי החשיבה החדשנית שלהם ואת יכולות בניית הפרויקטים שלהם… כל זה תוך כדי כיף והנאה מרובה!

רובוטיקה לילדים

רובוטיקה היא העתיד. זה הרבה יותר מסתם תחרויות רובוטיקה מדהימות שהילדים שלכם יכולים להצטרף ולהשתתף בהן. רובוטיקה היא הרבה מעבר לזה, וקיימים אינספור כישורים שהילדים שלכם יכולים לקבל בזמן למידת הנושא.

בקורס הרובוטיקה לילדים, ילדיכם ילמדו הכל על הקצאת חיישנים, יסודות התכנות ושימוש במסדי נתונים בזמן שהם מתכנתים רובוטים וירטואליים תלת-ממדיים בסביבה אונליין מרתקת, מה שהופך את זה לדרך קלה, יעילה ומרגשת ללמוד הן תכנות והן רובוטיקה!

אנימציה לילדים

רק למקרה שלא ידעתם, תכנות ואנימציה שזורים זה בזה באופן מהותי. תוך כדי לימודי האנימציה, הילדים שלכם לא רק יחזקו מספר מיומנויות חיוניות לעתיד שלהם, אבל הם גם יעצימו את ההערכה-העצמית שלהם ואת יכולות הביטוי-העצמי.

בקורס האנימציה אונליין, הילדים שלכם יהפכו לפותרי-בעיות והוגים יצירתיים. למה? כי קורס האונליין משלב את הכיף של יצירת סרטוני אנימציה, ולמידה של כמה מושגים בסיסיים באנימציה.

התחילו היום. תכנות נמצא ממש מעבר לפינה.

רואים? ללמוד לתכנת זה קל, מרתק ונגיש! גם לכם וגם לילדים שלכם. קורסי האונליין שהראינו לכם כאן הם רק דגימה ממיליוני הקורסים שתוכלו למצוא באינטרנט.

אם אתם חושבים שהגיע הזמן שאתם וילדיכם תלמדו איך לתכנת, או לבצע אנימציה לרובוטים וירטואליים, בדקו לעומק את קורסי האונליין שהראינו לכם. תאמינו לנו, אתם לא תצטערו על זה.

תגובות

השאר תגובה